Dead Island 2 İçin Yeni Fragmanlar Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Geliştirilme süreci Duke Nukem Forever oyununa dönmekten sonradan kurtulan Dead Island 2, hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda yeni bir erteleme ile 28 Nisan 2023 tarihine alınmıştı. Bizleri yeni bir zombi felaketinin tam ortasına bırakacak olan oyun, PC (Epic Games Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştiriliyor. Halihazırda ön-sipariş ile alabileceğiniz yeni Dead Island için Deep Silver ve Dambuster Studio tarafından yeni bir sunum gerçekleştirildi.

Dead Island 2 Sunumuyla Yeni Ayrıntılar Açıklığa Kavuştu

Toplamda on beş buçuk dakika kadar süren sunum sırasında, Alexa Game Control (Alexa Oyun Kontrolü) ve ön-sipariş ikramları gösterilir iken, HELL-A sürümü de yeni bir fragman ile tanıtıldı.

HELL-A aslında bir nevi Los Angeles kentinin kısaltması L.A.’in yeni oyuna uyarlamış bir versiyonu ve fragman boyunca, geliştirilebilir silahlar, çatışma sistemi ve zombileri gösteriliyor. Bununla Bir arada oyunun HELL-A sürümü, oyunun metal kutulu versiyonunu, Expansion Pass eklentisini, Venice Beach Travel haritasını, altı Slayer Tarot kartı, Dead Island 2 yaması, iki süs iğneli rozet ve silah ve Ira paketleri içerecek.

Sürüm ayrım etmeksizin oyunu ön-sipariş ile satın almanız durumunda da Memories Of Banoi paketi ikramınız olacak. Bu paketin içeriğinde Banoi War golf sopası, Memories of Banoi beyzbol sopası, silah desteği olan Balanced ve Personal Space ismiyle Yetenek kartı bulunuyor.

Alexa Oyun Denetimi özelliği ise oyunu sesiniz ile Denetim etmenize İmkan tanıyacak. Ne Mevcut ki bu, oyunun PC ve Xbox versiyonlarında olup Birleşik Devletler, Kanada ve Birleşik Krallık ülkelerinde ve İngilizce seçeneğiyle geçerli olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir