Horizon: Forbidden West İçeriği The Game Awards’ta Duyurulabilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Cuma gününün The Game Awards 2022 gösterisinde yapılacak olan duyurulardan birisi Horizon: Forbidden West içeriği olabilir. Sızdırdıkları bilgiler ile dikkat çeken The Snitch ve Tom Henderson, yaptıkları paylaşımlar ile heyecan yarattılar. Ayrıntılar haberimizde.

Sony Interactive Entertainment, kimi birinci parti oyunlarında genişletme paketi dayanağı sunuyor. örneğin Ghost of Tsushima için hem Legends ismiyle Fazla oyun oyunculu bir mod hem de yeni bir adanın eklendiği genişletme paketi ve Horizon: Zero Dawn, The Last of Us ve Marvel’s Spider-Man için hikaye odaklı içerikler sunmuştu. Görünüşe nazaran Horizon: Forbidden West de bu listeye ismini yazdıracak bir diğer oyun olacak.

Ekim ayı içerisinde Lance Reddick tarafından paylaşılan lakin daha sonradan silinen bir görsel, Guerrilla Games stüdyosunun oyun ile şimdi işinin bitmediğinin işaretini vermişti. Şimdi bu husus ile ilgili resmi bir yorum yapılmış değil, fakat The Game Awards 2022 gösterisinde bir İlan bekleyebiliriz.

Horizon: Forbidden West İçeriği Geliyor Mu?

The Snitch tarafından yapılan, Las Vegas, Los Angeles ve San Francisco kentlerinin göründüğü harita görseli üzerinde Odak aygıtının formunun oluşturulduğu bir paylaşım ise bu mevzuyu tekrar gündeme getirdi. Sonrasında ise gazeteci Tom Henderson, Insider Gaming sitesine yazdığı bilgiler ile Burning Skies isimli genişletmek paketinin yakın bir vakitte duyurulacağını söyledi. hikaye olarak da bizi, anne oyunun geçtiği bölgenin daha da güneyine, Burning Shores ismiyle farklı bir bölgeye götürecekmiş.

Henderson, genişletme paketinin The Game Awards 2022 gösterisi sırasında duyurulacağını ve Nisan ayında da satışa sunulacağını belirtmiş. Bakalım nitekim de bu türlü olacak mı? Öğrenmek için Çok bir Vakit kalmadı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir