Elden Ring’in Colosseum Modu Bu Hafta Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Elden Ring’in Colosseum modu, yarın yayınlanacak olan yeni güncelleme ile oyuna eklenecek. Bunun öncesinde ise yeni bir fragman yayınlandı ve bizlere nelerin sunulacağı ortaya çıktı. Merakla beklenen PvP modları sonunda geliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Elden Ring için planlanan PvP modundan birinci olarak Mart ayında haberdar olmuştuk. Lance McDonald, bir mod ile haritanın sonlarının dışına çıkmış ve erişime şimdi Aleni olmayan Aka bir alana ulaşmıştı. Ardından de oyuncular, bu alanın geliştirilme evresinde olan bir Fazla oyunculu moda ilişkin olduğuna dair sayısız teori üretmişlerdi.

Elden Ring’in Colosseum Modu Geliyor

Bugün ise beklenen duyuru, Bandai Namco Entertainment ve FromSoftware tarafından yayınlanan yeni bir fragman ile gerçekleştirildi. diğer bir deyişle, üretilen teoriler de tam isabet etmiş oldu.

Yarın PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için eş vakitli olarak yayınlanacak olan güncellemeyle, Limgrave, Leyndell ve Caelid olmak üzere haritanın üç farklı noktasına Colosseum (Amfi Tiyatro) eklenecek.

Şimdilik pek bir ayrıntı verilmemiş olsa da, yayınlanan fragmana bakılırsa, oyuncular da teğe bir müsabakalara, her birinde üç oyuncunun bulunacağı iki grup müsabakasına yahut hiçbir kuralın olmayacağı ve herkesin kendinden Mesul olacağı müsabakaya girebilecekler. Ne Mevcut ki şimdilik sonuncusu için azami oyuncu sayısı belirtilmiş değil. Merak edilen ayrıntıların yeni güncellemenin yayınlanması ile eş vakitli olarak ortaya çıkacağını kestirim ediyoruz. Gelişmeleri takipteyiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir