Horizon: Forbidden West Devam Oyunu Geliştiriliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 24, 2023 Yorum Yok

Horizon: Forbidden West devam oyunu, Guerrilla tarafından yapılan yeni paylaşım ile teyit edildi. Şimdilik rastgele bir ayrıntı verilmemiş olsa da, geliştirilme kademesinde olduğunu öğrenmiş olduk. Aloy ile yeni bir macera için Amade mıyız?

2017 yılında çıkan ve makinelerin istila ettiği bir dünyada geçen Horizon: Zero Dawn için geliştirilen devam oyunu, geçtiğimiz yılın Şubat ayında satışa sunulmuştu. hikaye olarak sonu bir devam oyununa Aleni biten Horizon: Forbidden West, bayrağı geçtiğimiz günlerde yayınlanan Burning Shores genişleme paketine devretmişti.

Aslına bakarsanız Horizon 3 için çalışmaların uzun Vakit Evvel başladığını, geçtiğimiz yılın bu vakitlerinde öğrenmiştik. Yaratıcı direktör Mathijs de Jonge ile yapılan bir röportaj sırasında, eski dünya ile ilgili işlemek istedikleri kıssaların de olduğu söylenmişti.

Horizon: Forbidden West Devam Oyunu Geliyor

Bugün Guerrilla tarafından yayınlanan ve stüdyo için durum değişikliklerinin duyurulduğu yeni bir paylaşımla, Horizon: Forbidden West için devam oyunu için düğmeye basıldığı doğrulandı. Ayrıyeten Horizon cihanında geçecek olan çevrimiçi Fazla oyunculu oyunun da ismi geçiyor.

“Horizon dünyasını Aloy’un yeni macerası ve heyecan verici çevrimiçi projemiz ile genişleterek, Guerrilla’yı parlak bir geleceğe götürecek olan yeni önderimize itimadımız tam.”


SPOILER UYARISI: Horizon: Forbidden West’i oynamadıysanız, en alttaki paragrafa atlamanızı öneriyoruz.


Bildiğiniz üzere Horizon: Forbidden West oyununun sonunda, birinci oyundaki olayların da temelinde yatan tehdidin esasen Nemesis isimli bir Yapay zeka varlık olduğunu öğrenmiştik. Üçüncü oyunda, hem Aloy ile Seyka iştirakinin kıssası devam edeceğine hem de Nemesis ile şiddetli bir uğraşın bizi beklediğine Kuşku yok.

Elbette bir yandan da Elizabeth Sobek’in yarım bıraktığı projeyi tamamlayarak dünyayı tekrardan yaşanabilir hale getirmek için Gaia’nın astlarını Geri getirmeye de çalışacağız. mümkün bir dördüncü oyun daha görecek miyiz, yoksa bahis üçüncü oyunda kapatılacak mı merak ediyoruz. Bunun için de beklemekten Öbür yapabileceğimiz bir şey yok.


SPOILER UYARISI SONU


Öte yandan, çevrimiçi Fazla oyunculu proje için bütün ayrıntılar aşikâr olmasa da yeni karakterler içerecek ve kendisine mahsus bir üslupta görünecekmiş. Biricik başınıza oynayıp oynayamayacağınız belirtilmemiş, lakin kooperatif olarak arkadaşlarınız ile serinin yırtıcı tabiatını keşfe çıkabileceğiniz söyleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir