Crash Team Rumble Açılış Videosu Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 24, 2023 Yorum Yok

Activision ve Toys for Bob, Crash Team Rumble açılış videosu ile karşımıza çıktılar. bilhassa MOBA çeşidini seven oyuncular için eğlenceli bir oyunun bizi beklediğinin habercisi olan bu görüntüyü kaçırmayın.

Crash serisi, bu Yıl içerisinde yeni oyununa kavuşacak. Toys for Bob tarafından geliştirilen ve Activision tarafından da yayınlanacak olan Crash Team Rumble, aşina olduğumuz oynanış tarzından farklı olarak karşımıza çıkacak. O denli ki, bu sefer bir platformdan başkasına atladığımız, zamanlamayı güzel tutturarak ilerlememizin gerektiği ve birçok Vakit da kanser olduğumuz oynanışın bilakis, bir MOBA olarak karşımıza çıkacak. Yani kadro tabanlı bir Crash tecrübesi bizi bekliyor.

Crash Team Rumble Açılış Videosu

Eğer bir aksilik olmaz ise, 20 Haziran 2023 tarihinde PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulacak. Sizinle daha evvelden paylaştığımız haberimiz doğrultusunda bugün kapalı beta testi nihayet eriyor iken, Activision ve Toys for Bob da sinematik yapıda yeni bir görüntü ile karşımıza çıktılar.

Tayland merkezli RiFF Studio tarafından hazırlanan ve açılışta bizi karşılayacak olan sekansı gördüğümüz görüntüde, Crash ve arkadaşları ile Coco ve arkadaşlarının uğraşını görebiliyoruz. Epey eğlenceli bir oyun bizi bekliyormuş üzere görünüyor. Siz ne dersiniz?

Her bir karakterin kendisine mahsus gücü, kişiliği ve oynanış tarzı olacak. Haliyle bu da oynanışta çokça çeşitlilik manasına geliyor. Zafere giden yolda da kaymak, ortalığı kırıp dökmek ve hoplayıp zıplamak iç her şeyi yapmamız gerekecek. öteki bir deyişle, stratejik elementlerin olacağı bir oyun bizi bekliyor.

Crash Team Rumble iki farklı sürüm ile karşımıza çıkacak. Bunlardan standart olanı, dönemlik etkinlikler ve Vakit sonlu modlara ve fiyatlı Battle Pass için Tier 1 kilidini açacak. Deluxe sürüm ise birinci dönemin yirmi beş etabının kilidini ve Tier 2 kilidini açacak. Buna ek olarak, sekiz Blocky Ira görünümü, şapka, sırt çantası ve skor efekti, pikselleştirilmiş gölge, oyun içi zafer müziği Get On My Level ve eşsiz bir afiş içeren Digital Proto Pack içeriği de bulunacak. Ön-sipariş ile satın almanız durumunda ise Retro Threads Tawna görünümü armağanınız de olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir