The Division 2’nin PlayStation 5 ve Xbox Series Versiyonları Olmayacakmış

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 24, 2023 Yorum Yok

Eğer The Division 2‘nin PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonlarını bekliyorduysanız, ne yazık ki size müjdeli bir haber veremeyeceğiz. En azından şimdilik böylesi bir durum Laf konusu değil. Yaratıcı direktör Yannick Banchereau tarafından yapılan açıklamalar haberimizde.

Ubisoft firmasının The Division 2 için içerik takviyesinin devam edeceği, geçtiğimiz hafta açıklanan yeni yılın başlama vakti ve dönemlerin içerik ayrıntıları ile öğrenmiştik. Oyuncular olarak başımızdaki bir öteki soru işareti ise PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonlarının gelip gelmeyeceği.

The Division 2, 2021 yılının Şubat ayında var jenerasyon güncellemesini almıştı. Yani 4K çözünürlükte 60 FPS akıcılığında oynayabilmek Muhtemel oluyor, lakin örneğin DualSense kolunun dokunsal Geri bildirim ve uyumsal tetikleyicileri ile oynamak farklı bir Beğeni olacaktır. Ne yazık ki Ubisoft ve Massive Entertainment bu bahiste rastgele bir çalışma içerisinde değilmiş.

The Division 2’nin PlayStation 5 ve Xbox Series Versiyonları Planlanmıyor

Yakın bir Vakit Evvel MP1st tarafından yaratıcı direktör Yannick Banchereau ile yapılan bir röportaj sırasında, The Division 2 oyununun PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonları satışa sunulmayacak. Bunun münasebeti ise, var jenerasyon konsolların avantajından sonuna kadar istifade edebilmek için bir evvelki nesil konsolları desteklemeyi bırakmak manasına gelecekmiş. Bu noktada PlayStation 4 ve Xbox One konsollarındaki oyuncu tabanının ne kadar geniş olduğu düşünülür ise, geliştirici de Geri adım atmış.

“Bu pek mümkün değil. Zira o konsolların avantajından bütünüyle yararlanmayı isteseydik, bütün platformlarda var olan oyunun Biricik versiyonuna sahip olacağımız için, o konsolların avantajından sonuna kadar istifade etmek de oyunun eski jenerasyon konsollarda olmayacağı manasına gelecekti. bütün nesil konsollarda oyunu hala Fazla Çok oyuncumuz Mevcut ve onları geride bırakmaya ve yükseltmelerini istemeye Amade değiliz. Şu anda, yeni bir şey eklediğimiz her keresinde eski kuşakta de hala akıcı bir halde çalıştığını sağlamaya çalışıyoruz.”

Peki siz bu karar hakkında ne düşünüyorsunuz? The Division 2 oyununun PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonlarının yayınlanmasını ister miydiniz? Yorum kısmında niyetlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir