Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları (28 Temmuz)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Temmuz ayının kapanış haftasında, aboneler ile buluşturulan haftanın yeni GeForce Now oyunları ortaya çıktı. Bu hafta dokuz yeni oyun bulut oyun servisine eklenecek. Ayrıntılar haberimizde.

NVIDIA tarafından yapılan açıklamada ve aşağıdan inceleyebileceğiniz listede, Command & Conquer Remastered Collection, Blasphemous ve Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground üzere dikkat çeken oyunlar yer alıyor. Geçtiğimiz hafta olduğu üzere bu hafta da Epic Games mağazası oyunlarının tartıda olduğunu belirtelim. Resmi açıklama şu halde;

Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları Açıklandı

GeForce NOW kütüphanesinde yayınlanan yaklaşık 20 Electronic Arts oyununa katılan Command & Conquer Remastered Collection ile bu hafta hafızalarda bir seyahate çıkabilirsiniz.

GeForce NOW üyeleri 2.0.43 uygulama güncellemesindeki gelişmiş çözünürlük ölçeklendirmesiyle oyunlarını daha da geliştirebilirler. Bu özellik açıldığında, daha yeterli manzara kalitesi için oyunun çözünürlüğü PC, Mac yahut SHIELD TV olsun, oynanmakta olan ekranınkiyle eşleşiyor. Sisteminizin Enhanced modunu destekleyip desteklemediğini bu sayfada denetim edebilirsiniz.

GeForce NOW kütüphanesinde bu hafta yayınlanan dokuz yeni oyunu keşfedebilirsiniz.

Büyük Maceraya Başlayın

Kane yaşıyor! Gerçek vakitli strateji cinsini tanımlayan oyun, harika 4K çözünürlükte tekrar düzenlenerek ve buluttan GeForce kalitesinde geri döndü. Üssünüzü kurarken, kaynakları toplarken ve rekabet ederken 100’den fazla misyonda iki oynanabilir kümeden, Küresel Defense Initiative yahut Brotherhood of Nod’dan birine liderlik edin.

Koleksiyon, eleştirmenlerce beğenilen Command & Conquer ve Command & Conquer: Red Alert oyunlarının yanı sıra üç genişletme, yine oluşturulmuş çok oyunculu, çağdaşlaştırılmış bir kullanıcı arayüzü, bir harita düzenleyici özelliği, bonus imaj galerisi ve yedi saatten fazla tekrar düzenlenmiş müzik içeriyor.

Petroglyph Games’teki eski Westwood Studios takım üyeleri tarafından Command & Conquer oyuncu topluluğuyla birlikte geliştirilen koleksiyon, hayranların franchise hakkında bildiği ve sevdiği “oynanması kolay, ustalaşması zor” kalitesini koruyor.

Yeni Oyunlar Sizinle

Yenilenen bir nostaljinin akabinde üyeler, Ubisoft’un Riders Republic oyununun “Summer Break” isimli üçüncü dönemine yahut Hunt: Showdown, The Precient Night için en yeni içerik güncellemesine de göz atabilir.

  • Sweet Transit (28 Temmuz’da Steam’de Yeni Sürüm)
  • Fire Commander ( Steam’de Yeni Sürüm)
  • Blasphemous (Epic Games Store)
  • Command & Conquer Remastered Collection (Steam ve Origin)
  • Genesis Alpha One (Epic Games Store)
  • This Is the Police (Epic Games Store)
  • This Is the Police 2 (Epic Games Store)
  • Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground (Epic Games Store)
  • Roguebook (Epic Games Store)

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir