zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Epic Games’in Fiyatsız Oyunu İndirmeye Açıldı (28 Temmuz)

Epic Games’in Fiyatsız Oyunu İndirmeye Açıldı (28 Temmuz)

admin admin -
123 0

Amerika menşeli yayıncı, haftalık olarak fiyatsız oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz dakikalarda güncellenen sayfa ile Epic Games’in fiyatsız oyunu da indirmeye açıldı. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunu Yayınlandı

Eğer “Bir çim biçme oyunu olsa da oynasak!” kanısındaysanız, bu hafta memnun olacağınızı varsayım ediyoruz. Geçtiğimiz Perşembe günü yapılan duyuru ile Lawn Mowing Simulator fiyatsız olarak dağıtılmaya başlandı. 4 Ağustos 2022 Perşembe günü TSİ 18:00 öncesinde kütüphanenize eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sizin olacak. Önümüzdeki haftanın oyunu ise Unrailed! olacak.

Lawn Mowing Simulator Hakkında

Lawn Mowing Simulator, Toro, SCAG ve STIGA üzere itibarlı markaların gerçek dünya lisanslı çim biçme makinelerini deneyimleyebileceğiniz tek simülatördür. Büyük Britanya kırsalında çim biçme faaliyetinizi yönetirken bu özgün makineleri kullanmanın hoşluğunu yaşayın.

TAMAMEN ÖZGÜN ÇİM BİÇME DENEYİMİ
Meslek Modu, Özgür Mod yahut Misyon Modunda çeşitli işleri tamamlarken arazi denetimi yapın, bıçak yüksekliğini belirleyin ve motor yükünü ölçümleyin. Şerit silindir, malçlama kiti, çim toplayıcı, sap parçalayıcı üzere birçok aksesuarı kullanarak çim biçme tecrübesini bir üst düzeye çıkarın.

BRİTANYA’NIN BEĞENİLEN KIRSAL BÖLGESİ
Lawn Mowing Simulator, Britanya’nın beğenilen bir kırsal bölgesinde geçer. İşlek meskun sokaklar, muazzam şato toprakları, cazip kır meskeni bahçeleri ve geniş binicilik alanları çim biçme makinenizi bekleyen yerlerden yalnızca birkaçıdır.

GERÇEK DÜNYA LİSANSLI ÇİM BİÇME MAKİNELERİ
Lawn Mowing Simulator’ın görsel ve fizikî taraftan itinayla tasarlanmış gerçek dünya çim biçme makineleri Toro, SCAG ve STIGA markalarını taşımaktadır. Ana oyunda her biri farklı misyon, aksesuar ve yükseltmeye sahip 12 çim biçme makinesi bulunur.

DOĞRU VE İHTİMAMLI İŞ YÖNETİMİ
Çim bakımı işinizi sıfırdan kurun. İşinizi büyüttükçe genel merkezler satın alıp yükseltin, işçi işe alın, reklam satın alın ve gelir-gider istikrarını tutturun.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epey sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir