Call of Duty: Mobile 7. Dönem Ağustos’ta Başlıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Sezonluk olarak yeni içerikler ile genişlemeye devam eden Call of Duty: Mobile 7. sezon duyurusu bu hafta prestijiyle gerçekleştirildi. Oyunculara sunulacak olan yeni içeriklere ait tüm ayrıntılar ise haberimizde.

Mobil oyunun GHOST IN THE SHELL: SAC_2045 ile işbirliği gerçekleştireceği yeni dönem, 3 Ağustos 2022 Çarşamba günü Yeni Vizyon Kenti ismi altında başlayacak. Yeni Battle Royale alanı Yeni Ufuklar Şehri’ne ek olarak, yeni siber yazılım yetenekleri, yeni temalı aktiflik Togusa’nın Araştırması ve çok daha fazlasını oyuncuların beğenisine sunacak. Yapılan açıklamaların tamamı şöyle;

Call of Duty: Mobile 7. Dönem Geliyor

Call of Duty®: Mobile, 2022 yılının 7. Döneminde Netflix’in kült anime sinemasından uyarlanan GHOST IN THE SHELL: SAC_2045 dizisiyle özel bir iş birliğine gidiyor. 3 Ağustos Çarşamba günü yayınlanacak olan yeni dönemle birlikte oyuncular oyuna yeni gelen “Yeni Ufuklar Şehri” haritasında, gelecek teknolojileriyle donatılmış ekipmanlarını kuşanarak Motoko’yla takım olacaklar ve insanüstü düşmanlarla çarpışacaklar.

Oyuncular yeni dönemle birlikte Motoko ya da Batou’nun sibernetik ayakkabıları üzere özel ekipmanları kuşanabilecek, operatörleri geliştirmek için insanüstü düşmanlarla çarpışacaklar ve Yeni Ufuklar Şehri’nde GHOST IN THE SHELL: SAC_2045 özel vazifelerini tamamlayarak özel mükafatlar kazanabilecekler.

Oyuncular, Yeni Ufuklar Şehri’ni istiladan kurtarmak için Call of Duty: Mobile’da daha evvel hiç görülmemiş bir düşmanla savaşmaları gerekecek. Yeni dönemde oyuncular, 50 kademelik yeni savaş biletiyle birlikte Blackjack – Seçkin ve Motoko operatör görünümleriyle birlikte Switchblade X9 silahını, yeni silah şablonlarını, COD puanları, profil kartları, tılsımlar ve daha birçok özel içeriğini de elde etme talihi yakalayacaklar.

3 Ağustos’ta Android ve iOS üzerinden indirilebilir olacak yeni dönemle birlikte oyuna gelecek yeni içerikler şu formda;

Yeni Battle Royale Alanı “Yeni Ufuklar Şehri” – Netflix’in GHOST IN THE SHELL: SAC_2045 dizisinden ilham alan yeni fütüristik siber kent, Battle Royale modunda oynanabilir olacak. Karanlıkla kaplı ve yalnızca neon ışıklarla aydınlatılan harita, oyunculara yeni ve özel bir savaş alanını beraberinde getiriyor.

Yeni Siber Yazılım Yetenekleri – Yeni Siber Yazılım yetenekleriyle oyuncular özel değişim ve geliştirmeleri elde edecekler. Battle Royale modunda insanüstü düşmanları yenen oyuncular, maç başına şu yeteneklerden birini kazanabilecekler: Siber Beyin, Mercek Sistemi, Siber Vücut ve Nörolojik Sistem

Yeni Temalı Aktiflik “Togusa’nın Araştırması” – Oyuncular, yeni temalı aktiflikte Denetim Kurulu’ndaki Togusa’ya yardım edecekler ve ağa bağlanması için haritaya bırakılan ipuçlarını ortaya çıkaracaklar.

Oyunun yeni dönemiyle birlikte oyun içi geliştirmeler, çeşitli şanslı çekilişler, özel içerik paketleri, dönemlik vazifeler, oyun içi mağaza öğeleri ve çeşitli öbür güncellemeler de oyuncuları bekliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir