Günün Ücretsiz Epic Games Oyunu İndirmeye Açıldı (24 Aralık)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

Şimdiye kadar çoğunlukla tekrar oyunları ile karşılaştığımız Epic Games mağazası yılbaşı programı, bir yenisi ile devam ediyor. Günün ücretsiz Epic Games oyunu, geçtiğimiz dakikalarda belirli oldu. Bakalım onuncu oyun hangisi oldu? Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Günün Fiyatsız Epic Games Oyunu Belirli Oldu

Bugün için seçilmiş olan fiyatsız Epic Games oyunu Metro: Last Light Redux, aslında geçmişte birçok Defa karşımıza çıkmıştı. Lakin muhakkak ki Amerika menşeli şirket, bu oyuna sahip olmayan kalmasın istiyor olacak ki bir Defa daha hak tanımış. Şayet sizin de kütüphanenize hala yoksa, yirmi dört saat içerisinde buradan ekleyerek, Biricik kuruş ödemeden sahip olabilirsiniz.

Metro: Last Light Redux Hakkında

Metro: Last Light, Metro 2033 oyununda kalınan yerden devam ediliyor. 2034 yılında geçen oyunda, insanlıktan geriye kalanlar hem dışarıdan hem de içeriden istila altındadır. Ne Mevcut ki istasyon kentler bir ortada durmak yerine D6’nın askeri mahzenlerinde bulunan kıyamet günü aygıtının peşine düşmüştür. İnsanlığı yeryüzünden silecek olan İç Cenk patlak vermek üzereyken, Artyom olarak siz ise hayatta kalmanın anahtarı rolünde olacaksınız.

Oyunun Redux versiyonu, 60 FPS akıcılığa ek olarak, yayınlanan indirilebilir içeriklerin tamamını, yeni özellikler ile oynanış iyileştirmelerini, iki yeni oynanış tarzını ve arayüzün olmadığı ve sonlu kaynaklar ile ilerlemek durumunda olduğunuz Ranger (Korucu) modunu içeriyor.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Birlikte epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir