Günün Ücretsiz Epic Games Oyunu İndirmeye Açıldı (23 Aralık)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

Amerika menşeli yayıncı gün geçtikçe dikkat çeken kartlarını oynamaya başladı diyebiliriz. Her ne kadar çoğunlukla tekrara düşmüş olsa da, dün prestijiyle klasikleri sevenler için birinci üç Fallout oyunu fiyatsız olarak dağıtılmıştı. Günün fiyatsız Epic Games oyunu da indirmeye açıldı. Bakalım bir öbür gizemli oyunumuz hangisiymiş? Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Yeni Fiyatsız Epic Games Oyunu Muhakkak Oldu

Dark Crystal Games tarafından geliştirilen ve Prime Matter tarafından da yayınlanmış olan Encased, bugünün fiyatsız oyunu oldu. Kütüphanenize bir Defa eklemeniz durumunda da kalıcı olarak sizin olacak.

Encased Hakkında

Düşmanlarla savaşmana, düşmanlarla dolu çorak araziyi keşfetmene, karakterinin düzeyini yükseltmene ve dünyanın Geri kalanından izole edilmiş, o vahim olayı atlatmış harabe dünyadaki güçlerden birine katılmana İmkan sağlayan distopik bir ortamda geçen klasik bir izometrik RYO.
Oyuna, CRONUS Şirketi – Wings’in beş ünitesinden birinde başla, her birinin kendi özellikleri, mekanikleri ve oyun seçenekleri vardır.
Dome’un altında Geri dönüşü olmayan Biricik taraflı bir seyahate çık. Radyasyon ve anomaliden kendini sakın, mutasyona uğraşım hayvanlarla Cenk ve eşsiz yapıtları orta.
Oyuna Alelade bir şirket çalışanı olarak başla ve Hadise olarak bilinegelen felaketten öncesini, felaket anını, ve sonrasını mevzu Meydan kıssanın asıl kahramanı ol.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Bir arada epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir