GTA Online Açığı Hesabınızın Yasaklanmasına Neden Olabilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 21, 2023 Yorum Yok

Şu sıralarda hesabınızın kalıcı olarak yasaklanmasına neden olacak bir GTA Online açığı ortaya çıktı. Tavsiye edilen ise Emniyet duvarı ile oynamak yahut riske girmemek ismine bir mühlet Irak durmak. Ayrıntılar haberimizde.

Rockstar Games ve dolayısı ile Take-Two Interactive için Nakit basma makinesi olan GTA Online, üzerinden yıllar geçtikçe ulaştığı oyuncu sayısı da katlanarak artıyor. Bunda elbette Daimi olarak yeni içeriklerin gelmesi hayli tesirli oluyor.

GTA Online Açığı Aka Tehlike Arz Ediyor

Son olarak Kasım ayı içerisinde düzenlenen yatırımcı sunumunda Çehre yetmiş milyon satış adedi barajını geride bırakmış olan GTA V, nihayet derece tehlikeli bir Aleni yüzünden kullanıcıları hesaplarının yasaklanması ile karşı karşıya bıraktı.

Twitter üzerinden Tez2 tarafından yapılan paylaşım ile şimdilik yalnızca PC kullanıcılarını etkileyen bu Aleni ile hileciler, uzaktan hesabınıza istatistik ekleyebiliyor, kaldırabiliyor ve / yahut değiştirebiliyorlar. Hatta paranızı sıfırlamalarını yahut milyonlarca GTA$ eklemelerini sağlayacak bir hile menüsünün bile var olduğu söyleniyor. Bu da haliyle hesabınızın bozularak kalıcı bir formda silinme riski ile karşı karşıya kalmasına neden oluyor.

Tez2 bu noktada, GTA Online oyununu bir inançlı duvarı ile oynamanızı yahut Aleni kapatılana kadar hiç bulaşmamanızı söylüyor.

Şu Lahza için Rockstar Games tarafından yapılmış resmi bir İzah olmaz iken, böylesi bir Emniyet açığı da birinci Kez yaşanmıyor. Geçmişte pek Fazla hileci Rockstar Games tarafından engellemişti, ancak bir mühlet sonra yenileri gelmeye devam ediyor.

Şu Lahza için bu sorundan ne kadar Fazla hileciye haberdar olduğu ve yayıncının ne Vakit ne formda müdahale edeceği de belirsizliğini koruyor. Fakat muhtemelen bunun için Fazla Çok beklemek durumunda olmayabiliriz. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir