Ubisoft 59 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Dağıtıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 22, 2023 Yorum Yok

Ücretsiz oyun dendiğinde akla birinci başta Epic Games gelse de, diğer Aka yayıncılar da Vakit vakit kullanıcılara fiyatsız oyun fırsatı sunuyorlar. Bu haberimizin içeriğinde de görebileceğiniz üzere Ubisoft, 59 TL kıymetindeki oyunu fiyatsız sunuyor. Sonlu sürenizin olduğu bu fırsatı kaçırmayın. Ayrıntılar haberimizde. 

Döviz kurlarının ülkemizde uzun Vakit Evvel uçuşa geçmesinin akabinde, Türk oyun severler olarak oyunlara ulaşmamız da bir oldukça zorlaştı. Gerisi arkasına gelen artırımlar, belimizi bükmeye devam ediyor. Bu süreçte elbette fiyatsız oyunlar hiç olmadığı kadar Aka Ehemmiyet kazanmış durumda ve neyse ki Aka yayıncılar da devamlı olarak bizlere Çeşitli fırsatlar sunuyorlar. 

Ubisoft 59 TL Bedelindeki Oyunu Fiyatsız Sunuyor

Yarın saat 16:00 sıralarında sona erecek fırsat ile Ubisoft, 59 TL pahasındaki Rayman Raving Rabbids oyununu fiyatsız olarak Ubisoft Connect üzerinden oyuncular ile buluşturuyor. Bir sefer kütüphanenize eklemeniz durumunda da kalıcı olarak sahip olabileceğiniz oyun için şu adımları takip etmeniz kâfi olacak: 

  • Ubisoft Connect uygulamasını bilgisayarınıza indirin ve hâlihazırda bir hesabınız varsa giriş yapın, yoksa yeni hesap oluşturun. 
  • Store kısmından Rayman Raving Rabbids’i aratın ve oyunun sayfasına gidin. 
  • Ekranın sağ alt köşesinde yer Meydan ‘Get It For Free’ seçeneğine tıklayın. 
  • Bu sürecin ardından oyun Ubisoft kütüphanenize eklenmiş olacak. Rayman Raving Rabbids’i dilediğiniz Vakit indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir