zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Marvel’s Avengers İçin Yolun Sonu Göründü

Marvel’s Avengers İçin Yolun Sonu Göründü

admin admin -
15 0

2020 yılı içerisinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulmuş olan Marvel’s Avengers, Fazla geçmeden PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonlarına da kavuşmuştu. Halihazırda da Game Pass servisinde de bulunan oyun, genel olarak hem oyuncuların hem de yayıncı Square Enix şirketinin şad olmadığı bir tablo çizmişti. Çıkışından bu yana içerik olarak desteklenen canlı servis yapısındaki Marvel’s Avengers için yolun sonu da göründü.

Marvel’s Avengers İçin Resmi Dayanak Kesilecek

Crystal Dynamics tarafından bahse ait olarak yapılan paylaşımda belirtilene nazaran, 31 Mart 2023 tarihinde 2.8 versiyonlu nihayet bir güncelleme yayınlanacak. Çeşitli dengeleme ayarlarının yapılacağı güncelleme ile kozmetik pazarı kapatılacak iken, oyuncuların hesaplarında bulunan krediler de kaynaklara dönüştürülecek.

Eğer oyundaki fiyatlı kozmetik eşyalara sahip olmayı istiyorduysanız, 2.8 güncellemesi ile bu da Mümkün olacak. Geliştirici stüdyo, 31 Mart 2023 tarihi prestijiyle marketteki, çaba kartlarındaki ve vazifelerdeki Tüm içeriklerin oyuncuların fiyatsız erişimine açılacağını da müjdeledi.

Son olarak, 30 Eylül 2023 tarihinde resmi takviye bütünüyle sonlandırılacak. Fakat yeni bir Aka gelişmeye kadar, anne senaryo ve Fazla oyunculu modların Aleni bırakılacağı da söylenmiş. Yani oyunu oynamaya devam edebileceksiniz.

30 Eylül 2023 tarihi prestijiyle Marvel’s Avengers, dijital olarak satın alınamayacakmış. Yani çevrimiçi mağazalardan kaldırılacağı manasına geliyor. Oyunun Game Pass ve PlayStation Plus servislerinde yer alıyor, ancak geliştiricinin ‘bu sayfada ele alınan bütün değişiklikler oyunun Game Pass ve PlayStation Plus Extra sürümleri için de geçerli olacak’ telaffuzuna bakılırsa, belirtilen tarihte her iki servisten de kaldırılacak olması yüksek ihtimal.

Marvel’s Avengers Konusu

Marvel’s Avengers oyununun kıssası A-Day ile başlıyor. Captain America, Iron Man, Thor, Black Widow ve Bruce Banner, San Francisco kentindeki ikinci ofisi açmanın kutlamasını yapmaktadırlar. Ne Mevcut ki Taskmaster tarafından yapılan terörist atak sonrasında hem kentin Aka bir kısmı yok olurken hem de hatalı durumuna düşen Avengers grubu dağılma kararı alıyor.

Bu olaydan beş Yıl sonra, Belde A.I.M. ismi verilen bir örgüt ve eski Avangers üyelerinin denetimi altındayken, Kamala Khan hem güçlerini hem de A.I.M. ile ilgili komployu keşfettikten sonra Avengers takımı tekrardan bir ortaya getirerek A-Day hadisesinin gerisindeki gerçeği ortaya çıkartmak için harekete geçiyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir