GoldenEye 007, Switch ve Xbox’a Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 25, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz Yıl içerisinde duyurulmuş olan yenilenmiş GoldenEye 007 sürümü için resmi çıkış tarihi netlik kazandı. Bu hafta içerisinde, klasik oyunun yenilenmiş sürümü ile buluşacağız. Ayrıntılar haberimizde.

Rare tarafından 1995 yılında çıkmış olan tıpkı isimli sinemaya dayalı olarak geliştirilmiş olan GoldenEye 007, Nintendo yayıncığında Nintendo 64 için 1997 yılında satışa sunulmuştu. James Bond rolünde olduğumuz oyunda, bir kabahat örgütünün uydu silahını kullanmasını engellemeye çalışıyorduk.

Klasik oyun için geçtiğimiz Yıl içerisinde HD Remaster sürümünün yayınlanacağı VentureBeat sitesinden Jeff Grubb tarafından argüman edilmişti. Kendisi, birinci olarak Microsoft tarafından duyurulacağını ve bunun birkaç hafta içerisinde gerçekleşeceğini söylemişti. Tez geçtiğimiz yılın Şubat ayında ortaya atılmış olsa da, beklenen İlan Eylül ayı içerisinde yapılmıştı.

GoldenEye 007 Ne Vakit Çıkıyor?

Bugün yapılan yeni İlan ile GoldenEye 007, 27 Ocak 2023 Cuma günü Switch, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulacak ve birinci günden de Game Pass servisi kullanıcılarının erişimine Aleni olacak.

Microsoft ve Nintendo tarafından evvelce açıklanmış ayrıntılar ile gelişmiş sürüm, çift analog çubuk ile güzelleştirilmiş Denetim seçenekleri, 16:9 ekran boyutu ve azami 4K UHD ve muvaffakiyetim takviyesi ile gelecek. Ayrıyeten bölünmüş ekranda Mahallî Fazla oyunculu modunda da oynayabileceksiniz.

Eğer içeriğinde otuzdan Çok oyunun bulunduğu Rare Replay sahibiyseniz, ek bir fiyat ödemeden gelişmiş sürümü konsolunuza indirebilme hakkınız olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir