Epic Games’in Ücretsiz Oyunları İndirmeye Açıldı (26 Ocak)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 26, 2023 Yorum Yok

Önümüzdeki yedi gün içerisinde dağıtılacak olan Epic Games’in fiyatsız oyunları indirmeye açıldı. Pekala Amerika menşeli yayıncı bizlere hangi oyunları fiyatsız edinme fırsatı sunuyor? Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları Hangileri?

Geçtiğimiz hafta içerisinde yapılan duyur ile esasen bu hafta için yalnızca Adios seçilmişti, lakin sonradan yanına bir de Hell is Others eklendi. Her iki oyunu da 2 Şubat 2023 Perşembe günü 19:00’a kadar kütüphanenize fiyatsız olarak ekleyebileceksiniz. Bir sefer eklemeniz durumunda da kalıcı olarak sahip olabileceksiniz. Önümüzdeki haftanın oyunları ise City of Gangsters ve Dishonored: Death of the Outsider olacak.

Adios Hakkında

Kansas’ta bir domuz yetiştiricisisin. Aylardan Ekim. Soğuk, ayaz sabahlar standart haline gelmiş ve sen artık mafyanın cesetlerden kurtulmak için domuzlarını kullanmasından rahatsız olduğuna karar verdin. Bir tetikçi olan eski dostun bir ceset daha teslim etmek üzere yardımcısıyla geldiğinde, onlara artık bu işe bulaşmak istemediğini söyleme cüretini gösteriyorsun.

Hell is Others Hakkında

Hell is Others, PvPvE olarak oynanan ve zirve kamerası açılı bir aksiyon oyunu oluyor. Apartmanımızın içinde güvendeyken, dışarısı ise cehennemden farksız olacak. Gerçeklik ile deliliğin ortasındaki çizgide ilerleyen Ebedi bir gecenin Yargıç olduğu kentte, etrafı keşfedecek, kanın kredi olduğu yerlerde karşımıza çıkanları avlayacak ve işimize yarayan eşyaları toplamaya çalışacağız.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Bir arada epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir