Genshin Impact Türkçe Desteği, Özel Etkinlikle Kutlanacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Bildiğiniz üzere bu ay içerisinde Genshin Impact Türkçe desteği kazanacak. Bunun kutlanması amacı ile İstanbul kentimizde Özel bir Faaliyet düzenlenecek. Çarşamba günü düzenlenecek olan aktifliğin ayrıntıları haberimizde.

Genshin Impact Türkçe Takviyesi Bu Hafta Geliyor!

Dünya çapında etkileşimli bir cümbüş markası olan HoYoverse, yeni eklenecek Türkçe lisan takviyesini kutlamak ismine 9 Aralık 2022 tarihinde İstanbul semalarında bir Drone Gösterisi organize edecek. 7 Aralık’ta yapılacak yeni sürüm güncellemesi ile birlikte, oyuncular bu devasa fantastik dünyayı büsbütün Türkçe olarak keşfedebilecekler.

Genshin Impact Drone Gösterisi, 9 Aralık Cuma günü 19:00 ile 20:00 ortasında İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Salacak semalarını aydınlatacak. 300 drone ile gerçekleştirilecek Fer gösterisine, eleştirmenlerin Aka beğenisini toplayan oyunun ikonik figürleri ve Özgün müzikleri de eşlik edecek. Şov Üsküdar kıyısı, Sarayburnu, Cihangir, Beşiktaş kıyısı, Ortaköy kıyısı ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden izlenebilecek.

Genshin Impact, fiyatsız bir Aleni dünya macera RPG’dir. Oyuncular, fantastik Teyvat cihanında gizemli “Gezgin” rolüyle kayıp kardeşini arar ve seyahatleri sırasında Sır perdelerini ortalar. Bu macera sırasında oyuncular farklı kültürlerin ve yerlerin süper dünyasını keşfedebilir, 60’tan Çok karakterle oyun oynayabilir, element savaşı sanatında ustalaşabilir ve Teyvat’taki sayısız gizemi ortaya çıkarabilirler. Şu anda Teyvat’ın yedi anne bölgesinden dördü olan Mondstadt, Liyue, Inazuma ve Sumeru keşfedilebiliyor. Daha Çok yeni bölge, öykü, Ira ve dönemsel etkinlikler ilerleyen vakitlerde oyuna iç edilecektir.

Genshin Impact, 2020’nin Eylül ayında piyasaya girişinin akabinde Son Türkiye’deki oyunculara ulaşmak ismine oyunda Türkçe lisan takviyesi yayınlıyor. Genshin Impact dünya çapında bir popülerlik yakalamış ve 2022 Golden Joystick Awards’ta Still Playing Award elde etmiş; ayrıyeten The Game Awards 2021’de En Âlâ Taşınabilir Oyun, App Store Mükafatları 2020’de Yılın iPhone Oyunu ve Google Play’de 2020’nin En Âlâ Oyunu seçilmiştir. Çapraz kaydetme ve çapraz oynama özelliklerine sahip olmakla birlikte PlayStation®5, PlayStation®4, PC, Android ve iOS platformlarında fiyatsız oynanabilir.

Genshin Impact’in 3.3 Sürümü “Gerçekliği Duyularında Orta, Görünen Her Şey Yalan”, Türkçe lisanı seçeneğinin yanı Dizi bir sıra yeniliği de beraberinde getiriyor. Yeni oynanabilen karakterler serseri(aylak) ve Faruzan bu sürümde oyuna eklenecek. Tıpkı vakitte, maceraları çeşitlendirmek ismine Genshin Impact’e birinci defa yeni kalıcı oyun modu “Dehanın Yakarışı Kart Oyunu” eklenecek.

Türkçe lisan seçeneği 7 Aralık’ta 3.3 Sürümüyle Bir arada Genshin Impact’in Oyun Lisanı ayarlarına eklenecek. Oyuncular, ön kayıt aktifliklerine katılmak üzere artık resmi internet sitesi üzerinden ön kayıt yapabilirler. Oyun PS5, PS4, PC ve Google Play üzerinde PEGI 12; iOS üzerinde 12+ etiketine sahiptir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir