Cyberpunk 2077 Yılın Oyunu Sürümü Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Cyberpunk 2077 Yılın Oyunu sürümü alacak. En az Far Cry 6 oyunundaki kadar Değişik bir durum ile karşı karşıyayız. Lakin CD Projekt RED Üst Yöneticisi Adam Kicinski tarafından lisana getirilen ile durumun resmiyet kazandığını söyleyebiliriz. Ayrıntılar haberimizde.

Yakın bir Vakit Evvel Polonya menşeli Stockwatch sitesine yansıyan ve Insider Gaming tarafından da rapor edilmiş olan bilgilere nazaran, CD Projekt RED tarafından açıklanan üçüncü çeyrek sonuçları ile Aleni dünya rol yapma oyununun yirmi milyon barajını geçtiği bildirildi. Bununla birlikte, önümüzdeki sene fiyatlı indirilebilir içerik Phantom Liberty ile genişleyecek olan Cyberpunk 2077 için bir de Yılın Oyunu sürümü hazırlanıyor.

Cyberpunk 2077 Yılın Oyunu Sürümü Ortaya Çıktı

Yakın tarihli bir telefon görüşmesinde, CD Projekt RED Üst Yöneticisi Adam Kicinski tarafından yatırımcılara “Bu, olması gereken bir durum. Her iki genişleme paketinin akabinde Son Yılın Oyunu Sürümü olarak piyasaya sürülen ve o vakitten beri piyasada aktiflik gösteren The Witcher 3 için de durum birebirdi. Bu durumda da birebir şeyin planlanıyor olması pek olağan.” denmiş.

Bu aslında oldukça Farklı ve bir o kadar da garip. Zira, 2018, 2019 ve 2020 yıllarında pek Fazla mükafata konmuş olmasına karşın, Yılın Oyunu mükafatı almamıştı. Gerçi geçmişten günümüze bu İsim altında tekrar yayınlanan pek Fazla oyun görmüştük. örneğin nihayet periyotta akla birinci gelen Far Cry 6 oluyor. öbür bir deyişle, bu İsim aslında pek bir mana Anlatım etmeyecek Cyberpunk 2077 için.

Şimdilik net bir tarihi bulunmayan Phantom Liberty ek paketi ile Night City haritasına yeni bir bölge ekleyecek. Yeni silahlar, yeni kozmetik eşyalar, hikaye içeriği ile yeni bir Hadise örgüsü, yeni misyonlar ve şimdi rolü belirtilmemiş olan karakterin olacağı genişlemede, Keanu Reeves de Geri dönecek iken Ash isimli Ünlü bir radyo DJ’i rolünde Sasha Grey de karşımıza çıkacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir