Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 28 Kasım – 4 Aralık

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Yavaş yavaş 2022 yılını geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Perşembe günü prestijiyle Aralık ayına girmiştik ve bakalım Steam’de geçen haftanın en Fazla satanları ile nihayet aya nasıl girmişiz? Ayrıntılar haberimizde.

Steam’de Geçen Haftanın En çok Satanları Listelendi

  1. Steam Deck
  2. Warhammer 40,000: Darktide
  3. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2
  4. The Callisto Protocol – Day One Edition
  5. The Callisto Protocol
  6. Red Dead Redemption 2
  7. Cyberpunk 2077
  8. Need for Speed Unbound Palace Edition
  9. Valve Index
  10. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 – Vault Edition

Bildiğiniz üzere üç haftalık ortanın akabinde sazı eline tekrar almış olan Steam Deck, doruktan inmemeye kaldığı yerden devam etmişti. 28 Kasım – 4 Aralık 2022 tarihleri ortasını kapsayan haftada, durumda bir değişiklik yaşanmadı. Taşınabilir Aygıt liderliğini sürdürüyor.

Bir evvelki haftanın dördüncü sırasında yer almış olan Warhammer 40.000: Darktide, yeni haftada iki basamak üste çıkarak ikinciliğe oturmuş ve Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 oyununu üçüncü sırada indirmiş durumda.

İlk onun yeni isimlerinden olan The Callisto Protocol, iki farklı sürüm ile dördüncü ve beşinci sırayı kapatmış. Bildiğiniz üzere çıkışı sonrasında PC tarafından yaşanan teknik problemler, oyuncuları zahmetten çıkartmış ve Steam mağazasında Olumsuz yorum bombardımanına tutulmuştu. Dün yayınlanan birinci güncelleme ile yaralar sarılmaya başlanmıştı. Takılmalar Aka ölçüde azaltılmış olsa da, performans problemleri devam ediyor. Geliştirici Striking Distance Studios, gelecekte yayınlanacak olan yeni güncellemeler ile problemlerin birer birer ortadan kaldırılacağının kelamını vermiş olduğunu hatırlatalım.

Bir evvelki hafta birinci ona üçüncü Alelade Geri dönmüş olan Red Dead Redemption 2 altıncı sıraya gerilemiş iken, Yeniden bir evvelki haftanın beşincisi olan Cyberpunk 2077 de yedinci sırada karşımıza çıkıyor. Yeni çıkan Need for Speed Unbound da Palace sürümü ile sekizinci Alelade birinci ona giriş yapmış durumda.

Son iki sırada ise uzun vakitten sonra birinci ona Geri dönüş yapmış olan Valve Index ve bir öbür Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 sürümü var.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir