PUBG: Battlegrounds, Epic Games Mağazasına Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Krafton tarafından yapılan İlan ile PUBG: Battlegrounds, bu hafta içerisinde Epic Games Store üzerinden de yayınlanacak. Mağazaya Özel promosyonun da müjdelendiği gelişmenin ayrıntılar haberimizde.

2017 yılında PC için yayınlanan, geçtiğimiz yılın Temmuz ayında fiyatsız modele geçiş yapılan ve Ağustos ayında da ismi PUBG: Battlegrounds olarak değiştirilen, Battle Royale oyunu, çıkışının Çabucak akabinde Steam mağazasında rekor üstüne rekor kırmıştı. 2018 yılının sonlarına yanlışsız konsol kullanıcılarının da beğenisine sunulmuştu. Cinsinin tanınan hale gelmesini sağlayan PUBG: Battlegrounds, artık de Epic Games Store kullanıcıları ile buluşmaya hazırlanıyor. Yapılan resmi İzah şu halde;

PUBG: Battlegrounds, Ne Vakit Epic Games Mağazasına Geliyor?

KRAFTON, Inc. PUBG: BATTLEGROUNDS’un global çevrimiçi oyun platformu Epic Games Store’da piyasaya sürüleceğini duyurdu. Oyuncular 8 Aralık saat 13:00’da (CET) Epic Games Store’dan oyunu oynamaya başlayabilirler. Oyun, canlı sunucu bakımı sonlandıktan sonra, resmi çıkışı öncesi mağaza sayfasından indirilebilir.

Erken erişimden fiyatsız oynama modeline, PUBG: BATTLEGROUNDS sürekli farklı oyun geçmişlerine sahip her oyuncuyu PC ve konsol platformlarında tavuk yemeği kazanmalarına teşvik etti. Artık KRAFTON, PUBG: BATTLEGROUNDS’un Epic Games Store’a eklenmesi ile Birlikte oyuncuların bağlanıp grup kurması için Öbür bir seçenek sunuyor. Epic Games Store aracılığıyla oynayanlar bireyler Steam’de bulunanlarla birebir hizmetlere erişecekler. Ayrıyeten, her iki platformdan oyuncular Crossplay yoluyla oynayabilirler.

Epic Game Store Promosyonu

Oyunun Epic Games Store’da çıkışını kutlamak ismine oyuncular, 6 Aralık 06:00 (CET) – 5 Ocak 06:00 (CET) tarihleri ortasında Çeşitli oyun içi kozmetik eserlerin yer aldığı fiyatsız DLC PUBG Founder’s Pack’i mağazadan alabilirler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir