zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Geliştirilme Aşamasındaki PS5 Oyunu Sızdırıldı

Geliştirilme Aşamasındaki PS5 Oyunu Sızdırıldı

admin admin -
16 0

Henüz duyurusu yapılmamış, geliştirilme evresindeki PS5 oyunu daha sızdırıldı. Şu anlık ismini bilmediğimiz oyun, geliştirilme basamağının erken safhasındaymış. Bizleri fantastik bir dünyada geçen bir macera daha bekliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Japon teknoloji devinin var nesil konsolu için geliştirilme etabında olan pek Fazla oyunu bulunuyor. Bunların bir kısmı duyurulmuş iken, Aka bir kısmı da resmi duyurular dışında sızdırılmıştı. Sızıntıların kaynakları da prestiji yüksek yerler olduğu için, resmiyete kavuşması için de heyecanlanmıyor değiliz.

Geliştirilme Kademesindeki PS5 Oyunu Ortaya Çıktı

Geliştirilme etabında bir Öbür fikri mülkiyete ilişkin birkaç saniyelik oynanış görüntüsü daha IconEra sitesi forumlarında sızdırıldı. Şimdi duyurusu yapılmamış olan oyuna ilişkin imaj, alfa öncesi kademeden alınmış ve sizin de görebileceğiniz üzere devasa Yaratık gibisi bir organizmayı ve sol tarafta da göz gibisi bir şeyin olduğunu görebiliyoruz.

Bu Yıl içerisinde daha Çok sızıntı bilginin geleceğini belirtlen John Elden Ring isimli kullanıcı tarafından aktarılan ayrıntılara nazaran, Sony’nin Avrupa bölgesindeki XDev stüdyosunun şimdilik ismi verilmemiş harici bir stüdyo ile işbirliğine giderek Unreal Engine 5 ile geliştirdiği oyunun tipi bilim-kurgu elementleri olan rol yapma oyunu olacak.

ResetEra sitesinden Dusk Golem (Aesthetic Gamer), hususa ait olarak, oyun ile ilgili olarak sızdırılan klibin epeyce erken bir safhadan alındığını ve geliştirilme safhasının ise şu sıralarda epey ileride olduğunu söyledi. Dahası ise bunun, geçtiğimiz Yıl içerisinde sızdırılmış olan Sony dokümanında ismi geçen oyunlardan biri değilmiş.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir