GeForce Now Servisi, Bu Hafta 10 Oyuna Kavuşuyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 19, 2023 Yorum Yok

Haftanın yeni GeForce Now servisi oyunları, NVIDIA tarafından yapılan İzah ile muhakkak oldu. nihayet teknoloji bir sisteme gereksinim olmadan, yeterli bir temas suratı ile oyun oynamamızı sağlayan bulut servisine on yeni oyun daha eklenecek. Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.

Ekran kartı üreticisi trafından yayınlanan yeni listede, Farlanders, Blacktail, Hello Neighbor 2 ve Shadows Tactics içeriği Aiko’s Choice üzere dikkat çeken oyunlar bulunuyor. Yapılan resmi açıklamanın ayrıntıları şöyle;

Yeni Haftanın GeForce Now Servisi Oyunları

GeForce NOW kitaplığına bu hafta eklenen 10 oyuna daha Amade olun. Yeni yılın birinci ayını, Genshin Impact’in 3.4 sürümüyle keyifli bir formda geçirin. Oyuncular, en sevdikleri karakterlerle Sumeru’daki kum fırtınasının harap ettiği çölü keşfedebiliyor. GeForce NOW üyeleri oyunu ayrıyeten taşınabilir dokunmatik denetimlerle devinim halindeyken de oynayabiliyor.

  • Farlanders (Steam’de yeni sürüm)
  • Surviving the Abyss (Steam ’de yeni sürüm)
  • Tortuga – A Pirate’s Tale (19 Ocakta Epic Games’de yeni sürüm)
  • Epistory – Typing Chronicles (19 Ocakta Epic Games’te yeni sürüm)
  • Absolute Drift (Steam)
  • BLACKTAIL (Steam ve Epic Games)
  • Dwarf Fortress (Steam)
  • Hello Neighbor 2 (Steam ve Epic Games)
  • NEBULOUS: Fleet Command (Steam)
  • Shadow Tactics – Aiko’s Choice (Epic Games Store)

GeForce Now Hakkında

Avrupa ve şimal Amerika bölgelerinde Mac için 2017 ve PC için de 2018 yılı içerisinde faaliyete gelmiş olan GeForce Now, haftalık olarak yeni oyunlar ve dahası ile güncelleniyor. NVIDIA Tesla ekran kartlarının kullanıldığı servisin kütüphanesinde bulunan oyunları, nihayet teknoloji bir sistem yerine yüksek süratli internet irtibatı ile kuvvetli ekran kartları ve işlemciler sayesinde RTX ve DLSS takviyeli olarak üst Tertip kalitede oynayabiliyorsunuz. Ayrıyeten Freestyle, Highlights ve Ansel uygulamaları kullanılabildiğini de söyleyelim.

2021 yılının Mart ayı prestijiyle sunucularının ülkemizde de faaliyete geçtiği ve halihazırda PC, Mac, destekleyen televizyonlar, Chromebook, Android ve iOS üzerinden erişim sağlayabildiğiniz GeForce Now servisi, bu Yıl içerisinde Hyundai, BYD ve Polestar olmak üzere seçili otomobil modellerine de gelecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir