FIFA 23 Dünya Kupası Modu Haftaya Yayınlanacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 02, 2022 Yorum Yok

Katar ülkesinde yapılacak olan 2022 Dünya Kupası yaklaşırken, Electronic Arts da FIFA 23 Dünya Kupası modu için tanıtım fragmanını yayınladı. Ayrıntılar haberimizde.

FIFA 23 Dünya Kupası Modu Geliyor

Mobil aygıtlar için 8 Kasım 2022 tarihinde yayınlanacak olan Dünya Kupası modu, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için de 9 Kasım 2022 tarihinde oyunculara sunulacak. Switch için ne yazık ki bu noktada rastgele bir şey planlanmıyor.

Yayınlanan güncelleme sonrasında, taşınabilir tarafında Dünya Kupası temalı mükafatlar ve daha Öbür güncellemeler sunulacak. Konsollar ve PC tarafında ise Dünya Kupası modunu oynayacak olan oyuncular, otuz iki Ulusal ekipten bir adedini seçecekler ve dünyanın en büyüğü olma yolunda diğer ekipler ile rekabete girecekler. Bunun yanı sıra, bir de dünya genelindeki oyuncular ile gayret edebileceğiniz Çevrimiçi Turnuva modu bulunacak.

Electronic Arts tarafından söylenene nazaran, 21 Kasım 2022 tarihinde FIFA Dünya Kupası Canlı (FIFA World Cup Live) ismiyle bir servis faaliyete geçecek. Final maçının yapılacağı 18 Aralık 2022 tarihine kadar aktif olacak bu servis, gerçek Dünya Kupası tertibindeki Küme ve eleme maçlarını yeni olarak takip etmenizi sağlayacak. Bununla birlikte, ekipler da güncellenmiş takımları ile karşımıza çıkacak.

Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan güncelleme, FIFA Dünya Kupanız (Your FIFA World Cup) ismiyle bir mod daha getirecek. Bu modda, Evvel bir ekip ve sonrasında da bu ekip ile Dünya Kupası esnasında bir başlama noktası seçeceksiniz. Sonrasında ise şampiyon olmak için girişeceğiniz kuvvetli bir gayret sizi bekleyecek.

FIFA Ultimate Team için de 11 Kasım – 23 Aralık 2022 tarihleri ortasında bir Faaliyet süreci olacak ve oyunculara Dünya Kupası temalı kadro kitleri, stadyum dizaynları, maç topları ve tertibe Özel anlatımlar sunulacak.

Son olarak, Avustralya ve Yeni Zelanda iştirakinde yapılacak olan Bayanlar Dünya Kupası ise Temmuz ve Ağustos aylarında yapılacak. Electronic Arts da bu tertibe yönelik ayrıntıların da önümüzdeki Vakit zarfında paylaşılacağını söyledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir