Yeni God of War Ragnarök Sahne Ardı Görüntüsü Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 01, 2022 Yorum Yok

PlayStation konsollarının bu ayki Aka bombası için önümüzde bir epey az Vakit kalmışken, Sony Interactive Entertainment ve SIE Santa Monica Studios da tanıtımlara tam gaz devam ediyor. Bu bağlamda, yeni God of War Ragnarök sahne ardı videosu da yayınlandı. Geliştirilme sürecine Fer tutulan seride, Yaratık ve Ira dizaynları ekranımıza geliyor.

2018 yılında çıkmış oyunun öncesinde izlediklerine benzeri bir yolu izliyorlar, Sony Interactive Entertainment ve SIE Santa Monica Studios. Hatırlayacağınız üzere nihayet on günde, her gün bir sahne ardı görüntü yayınlanmış ve Cory Barlog ile grubu bizleri heyecanlandırmıştı heyecanlandırmıştı. Sonrası ise malum, bugün bile Aka bir zevkle oynadığımız oyun olmaya devam ediyor.

Yeni God of War Ragnarök Sahne Gerisi Görüntüsünü Kaçırmayın

Yeni God of War için de çıkış vakti yaklaştıkça yeni sahne ardı görüntüler gelmeye devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere, birinci ikisi hikaye ve Cenk mekaniklerine odaklıydı. Üçüncüsü ile oyunda göreceğimiz karakterlerin ve yaratıkların dizaynları ön plana çıkartılıyor.

Yayınlanmış olan yeni görüntüde, cücelerin diyarı Svartalfheim’a gidiyoruz ve hem Brok ve Sindri tekrar buluşuyor hem de halkı ile tanışıyoruz. Bunun yanı sıra, karşılaşacağımız birçok Ira ve Yaratık üzerinde yapılan çalışmaları ayrıntılı bir formda görebilmek Muhtemel oluyor.

Bahsi geçen sahne gerisi görüntüsüne ek olarak, LeBron James, John Travolta ve Kratos rolünde Ben Tarzlar üzere Değerli isimleri kamera karşısına geçtiği ‘Tüm Büyükler Anlar’ ismi altında beğenilen bir görüntü da yayınlandı. Aşağıdan göz atmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir