Atomic Heart’ın Çıkış Tarihi Netlik Kazandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 02, 2022 Yorum Yok

Hakkında Fazla sık haberler alamadığımız Atomic Heart, bugün yapılan yeni bir İlan ile Geri dönüş yaptı. Hatırlayacağınız üzere, geçtiğimiz ay içerisinde, oyun ile Kış mevsiminde buluşacağımız söylenmişti. Bugün prestijiyle da Atomic Heart’ın çıkış tarihi en nihayetinde resmiyet kazandı. Birçok kaliteli oyunun çıkışını yapacağı Şubat ayı listesine, yeni bir İsim daha ismini yazdırdı. Ayrıntılar haberimizde.

Atomic Heart’ın Çıkış Tarihi Resmi Olarak Açıklandı

GamesCom 2022 fuarı sırasında yayınlanan ve çatışma mekaniklerinin ön plana çıkartılması ile dikkatleri üzerine çekmiş olan Atomic Heart, Focus Entertainment ve Mundfish tarafından yapılan İlan ile 21 Şubat 2022 tarihinde PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulacak. Tıpkı gün içerisinde Game Pass abonelerinin de erişimine Aleni olacak.

Duyuru sırasında, standart sürüme ek olarak Premium sürümü de ortaya çıktı. anne oyuna ek olarak Atomic Pass (Sezon Bileti) eklentisi bulunacak ve oyuncular iki Özel silah görünümüne ve dijital sanat kitabına ek fiyat ödemeden sahip olabilecekler.

Atomic Heart hikaye olarak 1930’lu ve 1960’lı yıllar ortasındaki Sovyetler Birliği topraklarında fakat internet, hologramlar ve robotların çoktan icat edildiği alternatif bir gerçeklikte geçecek. anne karakterimiz ise sessizliğe gömülen üretim tesisi araştırması için hükümet tarafından gönderilen P-3 kod isimli ruhsal istikrarı bozuk bir KGB casusu olacak.

Aksiyon-rol yapma oyunu çeşidinde olacak olan oyun, Vakit içerisinde yapılan tanıtımlar genelinde aksiyonu, ortamları ve PC, PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarındaki görselliği ile dikkat çekmişti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir