EA Originals İmzalı Immortals of Aveum Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 22, 2023 Yorum Yok

Electronic Arts, anne senaryo odaklı oyunları ile bizi şaşırtmaya devam ediyor. Yayınlanan birinci fragmanı ile EA Originals imzalı Immortals of Aveum, var jenerasyon konsollar ve PC için duyuruldu.


İlginizi Çekebilir: Street Fighter 6 Showcase Duyuruldu


Uzun bir müddet Evvel anne senaryo odaklı oyunların ölmekte olduğuna dair Farklı bir telaffuzda bulunan ve Misli yansılar ile karşılaşan Electronic Arts, nihayet devirde çıkarttığı anne senaryo odaklı oyunlar ile bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere Respawn Entertainment ve Motive Studio bünyesinden Star Wars oyunları ve 2021 yılının The Game Awards gösterisinde Yılın Oyunu mükafatını Meydan It Takes Two, akla birinci gelenler. Bu listeye artık de Immortals of Aveum eklenecek.

EA Originals İmzalı Immortals of Aveum İçin Birinci Fragman Yayında

EA Originals etiketi taşıyacak olan oyun, Ascendant Studios tarafından PC (EA App, Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series geliştiriliyor ve rastgele bir ertelenme haberi ile karşılaşmaz isek 20 Temmuz 2023 tarihinde de satışa sunulacak.

Sonu gelmeyen çatışmalar ve sihirler ile dolu olup da cehennemin kıyısındaki bir fantastik kozmosta geçecek olan Immortals of Aveum, bizi Jak karakterinin rolüne büründürecek.

Söylenene nazaran Jak, Unforseen olarak anılan ve ileriki yaşlarda beklenmedik bir halde büyü yeteneklerine kavuşan birisi oluyor. Sonrasında ise General Kirkan tarafından Ölümsüzler Birliği’ne alınıyor ve insanlığın sihrin denetimini ele geçirmek için verdiği savaşa katılması sağlanıyor. Senaryo boyunca büyücüler ile lejyonlar ortasındaki Cenk sürer iken, bir yandan da Aveum diyarının sıkıntılı geçmişinin gizlerini çözmeye çalışacağız.

Oyunda her biri kendisine mahsus özellik taşıyan üç farklı renkteki büyü üzerinde ustalaşıyor ve bunları da Hasım lejyonlarını durdurabilmek için kullanmaya başlıyoruz. Kırmızı renkli olan şok patlamaları yaratır iken, yeşil renkli olan seri atış ve mavi renkli de Irak aralı ataklar için kullanılabiliyor. Ayrıyeten çevreyi kullanarak savunma için kalkanlar da çağırabiliyoruz. Ayrıyeten kitle imha için en son büyüler ve keşfedebileceğimiz ve üretebileceğimiz yüzlerde büyülü teçhizat modülü da bizi bekleyecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir