Beklenen Oldu: Suicide Squad Oyunu 2024 Yılına Kaldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 22, 2023 Yorum Yok

Yeniden ertelenmesine Kesin gözüyle bakılan Suicide Squad oyunu, resmi olarak 2024 yılına kaldı. Görünüşe nazaran geliştirici grup, hayranların ağır tenkidine maruz kalan sistemi kökten değiştirerek, potansiyelin sonuna kadar kullanıldığı bir oyun ile karşımıza çıkmayı hedefliyor. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Amnesia: The Bunker Birazcık Daha Gecikecek


Suicide Squad: Kill the Justice Leage, nihayet olarak Şubat ayındaki State of Play yayını sırasında karşımıza çıkmıştı. Lakin bu çıkışın sonu Düş kırıklığı olmuş ve Olumsuz tenkitleri de beraberinde getirmişti. Zira, geçmişinde Batman Arkham serisi olan Rocksteady Studios grubunun Aka bir potansiyeli olan oyunda canlı servis modelini benimsemiş olmaları güzel karşılanmamıştı.

2020 yılındaki duyurusundan bu yana birkaç Kez ertelenmiş olan Suicide Squad: Kill the Justice Leage için 23 Mayıs 2023 tarihini bekliyorduk. Lakin yaşanan bu nihayet olayın akabinde Jeff Grubb, oyunun 2024 yılına ertelendiğini duyduğunu söylemişti. Bu telaffuz, Rocksteady Studios tarafından ypaılan paylaşım ile en nihayetinde teyit edildi.

“Oyunculara en kaliteli tecrübesi sunabilmek ismine gereken vakti ayırmak için güç ancak Gerekli kararı aldık. Takviye ve anlayışları için kusursuz topluluğumuza teşekkür ederiz. istikbal Yıl sizi Metropolis’te görmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Suicide Squad Oyunu İçin Yeni Tarih Belirlendi

PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilmekte olan oyun, 2 Şubat 2024 yılında satışa sunulacak. DC cihanında geçecek ve Özgün bir hikaye ile bizi, Aleni dünya oynanış ile Metropolis kentinde güçlü uğraşların içine sokacak. Braniac tarafından dünyanın istila edilişinin ve harika kahramanların da ele geçirilişinin akabinde, karışıklığı ortadan kaldırmak Yine bize düşecek.

Bakalım bu ertelemenin akabinde, Rocksteady Studios grubu konsept üzerinde ne Cin değişiklikler yaparak karşımıza çıkacak? Bunu sizin üzere biz de Aka bir merakla bekliyor ve gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir