RIDE 5 Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 22, 2023 Yorum Yok

Motosiklet yarışı tutkunları için vazgeçilmez serilerden bir tanesi olan RIDE, beşinci oyunu ile Geri dönecek. Hem geliştirici hem de yayıncı pozisyonunda bulunan Milestone tarafından RIDE 5 duyuruldu.


İlginizi Çekebilir: EA Originals İmzalı Immortals of Aveum Geliyor


RIDE 5, Konsollar ve PC İçin Geliyor

Oyun dünyasında pek Fazla farklı alanda yarış oyunları çıkıyor. Genelde klasik ve nihayet model otomobiller ile yapılan yarışlara sahne olanlar daha ön planda iken, farklı araçlar kullandığımız oyunları da görebiliyoruz. Bu haberimize bahis olan yeni RIDE da bunlardan bir tanesi oluyor. 2020 yılında çıkan bir evvelki oyunun akabinde, PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için duyurulan yeni RIDE ile 24 Ağustos 2023 tarihinde buluşacağız.

Kendi garajımızı oluşturup da dereceler kazanarak dünyadaki en âlâ yarışçı düzeyine gelmek için çaba edeceğimiz yeni meslek modunda, epeyce yetenekli rakipler ile rekabete gireceğiz. Hava şartları da yarışlara tesir edeceğiz.

RIDE 5, otuz beşten Çok pist ve dünyaca Ünlü markalara ilişkin iki yüzden Çok motosiklet bulunacak. Her bir motosikletin farklı kullanımı olacak. Alışma müddetinde zorlanan oyuncular için de oyunda bir Yardımcı bulunacak. Bunun dışında, garajımıza yeni motosikletler ekleyebilmek, özelleştirebilmek ve tasarımlarımızı öteki oyuncular ile paylaşabilmek de Muhtemel olacak.

Kariyer modunun haricinde, bölünmüş ekranda oynayabilme imkanı Geri dönecek iken, dayanıklılığı ve stratejiyi ödüllendiren Endurance modu bizi bekleyecek. Bu yarışlarda, hem motosikletimize hem de motosikletimizdeki yakıt durumuna dikkat etmek durumunda olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir