Dying Light 2 Daha Ürkütücü Olacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 20, 2023 Yorum Yok

Dying Light 2 için sıradaki güncellemenin hazırlıkları devam ediyor. Ne Vakit yayınlanacağına dair bir ayrıntı verilmemiş olsa da, beklediğimize değecek bir içerik ile karşımıza çıkacağına Kuşku yok. Tymon Smektala, Dying Light 2 daha ürkütücü olacak demiş.


İlginizi Çekebilir: Techland Dying Light 3 İçin Yoklama Çekiyor


2015 yılında çıkan Dying Light’ın yedi Yıl sonrasında çıkan Dying Light 2, birinci birkaç ay performans ve teknik sıkıntıları ile pek hoşnut edememiş olsa da kısa mühlet de yoluna girmişti. Şimdilerde Techland, devam oyunu için taahhüt ettiği beş yıllık içerik takviyesini tam gaz sürdürüyor.

Son olarak güncellemesi ile çatışma ve fizik tesirleri için Aka çaplı iyileştirmeler, yeni silah üretim sistemi ve dahası ile oyunu geliştiren Gut Feeling sonrasında, sıradaki güncelleme için kollar çoktan sıvanmıştı.

Dying Light 2 Daha Ürkütücü Hale Gelecekmiş

TheGamer tarafından yapılan röportaj sırasında konuşan direktör Tymon Smektala, yaz mevsiminin başlarında yeni güncelleme ile ilgili birtakım bilgiler verdi. bilhassa hava karardığında oyunun Fazla daha ürkütücü hale istikbal ve yeni tansiyonlu tecrübe ile endişenin Dying Light serisinin DNA’sının ileriye dönük olarak Aka bir kesimi olmaya devam etmesi sağlanacakmış.

Smektala, yeni oynanış mekanikleri ve görsel incelikler üzerinden gideceklerini ve sesleri daha faal bir formda kullanacaklarının da işaretini verdi. Görünüşe nazaran gece vakti kaçacak delik arayacak, ancak bulamayacağız. Bakalım Techland neler planlıyor? Neyse ki öğrenmek için önümüzde Çok bir Vakit yok. Merak edilen ayrıntıları Summer Game Fest sırasında öğreneceğimize Kuşku yok.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir