Yeni BioShock Oyunu Yerinde Sayıyor Olabilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 20, 2023 Yorum Yok

Söylentiye nazaran yeni BioShock oyunu, geliştirilme sürecinde yerinde sayıyor. Bu da, oyunun 2024 sonlarında çıkacak olması ihtimalini güçleştiriyormuş üzere görünüyor. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: GTA 6’nın 2024 Yılında Çıkacağı Katılaştı Diyebiliriz


Yeni BioShock oyunu resmi olarak şimdi duyurulmuş değil, fakat 2019 yılında Unreal Engine 5 ile Cloud Chamber tarafından geliştirilmekte olduğunu öğrenmiştik. BioShock Isolation olacağı söylenen oyun, söylenene nazaran, 1960’lı yıllarda ve Borealis ismindeki hayali Antarktika kentinde geçecek ve kıssası evvelki oyunlar ile kontaklı olacaktı. Ayrıyeten genel Bina prestijiyle da benzerlik gösterecekmiş.

Yeni BioShock Oyunu ile İlgili Neler Oluyor?

Geliştirici takımda birinci ve üçüncü oyundan Değerli isimlerin olduğu BioShock Isolation ile ilgili evvelce duyduğumuz nihayet söylentilerin pek de İç açıcı olmadığını sizlere aktarmış ve 2024 yılının sonlarında yanlışsız satışa sunulabileceğini söylemiştik. Ne Mevcut ki bu da bir Düş olabilir.

Oops Leaks tarafından Twitter hesabı üzerinden aktardığı bilgiler ile projenin başındaki önderin değişmiş olmasına karşın, sorunların hala devam ettiğini ve ortadan geçen dört yıllık vakte Karşın geliştirilme sürecinin yerinde saydığını aktarıyor. Projeye sonuncusu 2022 yılının yaz mevsimi olmak üzere, tam dört Defa sıfırdan başlanmış.

Geliştirme grubundaki ve konseptteki devamlı değişimler, serinin geleceğine ziyan veriyormuş. Öykünün geçeceği ortam muhtemelen birebir kalacakmış, lakin oyun halihazırda yine yazılıyormuş. Sil baştan alınmanın altında yatan neden olarak da hikaye takımının serinin şanına yaraşır bir hikaye yazamadığı olarak gösteriliyor.

Dahası ise stüdyo içindeki dönüşüm ile tecrübeli işçilerin yerine daha az nitelikli çalışanların getirilmesine ek olarak, Üzücü bir idarenin Yargıç olduğu söyleniyor. Bu yüzden de BioShock Isolation oyununda çıkmaza girildiği ve satışa sunulamayacak kadar Üzücü bir durumda olduğu da aktarılmış.

Oops Leaks, daha evvelce sızdırdığı bilgilerin gerçek çıkması ile prestij kazanmış bir isim. Bu bilgilerin yanlışsız olma ihtimali yüksek, lakin Aleni bir kapı da bırakmak lazım. Şayet bu bilgiler gerçek ise, 2024 yılının sonunda çıkacak olması optimist bir varsayım olabilir üzere görünüyor. Yakın bir Vakit Evvel finansal raporunu yayınlayan Take-Two Interactive tarafından işaret edilen doğrultuda 2025 yılının Nisan ayı ile 2026 yılının Mart ayı ortasına denk gelen bir periyotta satışa sunulmasını bekleyebiliriz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir