Bloodborne PC Versiyonu PlayStation Showcase’te Duyurulabilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 21, 2023 Yorum Yok

Bloodborne PC versiyonu duyurusuna yakın olabiliriz. Yakın bir Vakit Evvel Lance McDonald tarafından keşfedilen bir ayrıntı, beklenen günün yakın olduğuna işaret sayılabilir.


İlginizi Çekebilir: Bloodborne’un PC Versiyonu Üzerinde Çalışılıyormuş


PC platformuna gelmesi en Fazla beklenen PlayStation oyunlarından bir tanesi, hiç elbet ki Bloodborne. PlayStation 4 için çıkışından bu yana, Vakit vakit argüman ve söylenti olarak pek Fazla Kez karşımıza çıkmıştı. Beklenen İlan yapılana kadar da çıkmaya devam edeceğini bilmek için dahi olmaya gerek yok.

Hatırlayacağınız üzere Sony tarafından daha Çok PC uyarlaması ile karşımıza çıkılacağının söylenmesinin akabinde, geçtiğimiz hafta içerisinde God of War yaratıcılarından olan David Jaffe de heyecanlandıracak bir açıklamada bulunmuştu. O denli ki sağlam olduğundan değerle bahsettiği kaynağı üzerinden aktardığı bilgiler ile Bloodborne PC uyarlaması üzerinde çalışıldığını söylemişti.

PlayStation Showcase öncesinde yaşanan bu gelişmeler, elbette mümkün bir duyurunun ihtimalini arttırıyordu. Bugün ise ateşe bir odun daha Lance McDonald tarafından atıldı.

Bloodborne PC Versiyonu Duyurusu Yakın Olabilir

McDonald, Bloodborne Wiki sayfasına FromSoftware ortam sanatkarı Marcos Domemench tarafından hazırlanan ve PC versiyonundan alınan Oil Urn ekran imgelerinin paylaşıldığını ayrım etmiş.

Lance McDonald, birden fazla sanatkarın çalışmaları için Bloodborne oyununun PC yapısını kullandıklarını ancak Domemench’in ekran imajlarını oyunun Windows işletim sistemi üzerinde çalışan sürümünden alınmış olduğunu söylüyor. Dahası ise belge ismine verilen ‘SPRJ-win64’ün, kusur ayıklama menüsünde alınan ekran imgelerine verilen klâsik bir İsim olduğunu ve bunun da PlayStation 4 üzerinde bulunmayan yanılgı ayıklama kamerasının kullanıldığına net bir işaret olduğunu da kelamlarına ekliyor.

Görünüşe nazaran, The Old Hunters genişlemesi iç Bloodborne PC versiyonu Amade ve çalışır durumda. Her şeye Karşın şimdi umutlanmamak lazım, lakin PlayStation Showcase için sayılı günler kalmış iken beklemeye geçmekte Yarar var.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir