Assassin’s Creed Mirage Oynanış Videosu Sızdırıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 21, 2023 Yorum Yok

Çıkış tarihi muhakkak olmayan Assassin’s Creed Mirage oynanış görüntüsü ile karşımızda. Bu görüntünün kısa müddette kaldırılabileceği ihtimaline rağmen, göz atmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir: Call of Duty 2023 Hakkında Yeni Bilgiler Sızdırıldı


Son üçlemede rol yapma oyunu ögelerini düzgünden uyguna benimsemesi ile Bazen oyuncular mutlu edip bazılarını mutlu edemeyen Assassin’s Creed, Mirage ile özüne dönmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz Yıl içerisinde duyurulan ve Eylül ayındaki Ubisoft Forward sırasında da karşımıza çıkan oyun, bildiğiniz üzere Basim Ibn Ishaq’ın öyküsünü anlatacak.

Bağdat sokaklarında hem ailesi için eşitlik hem de başındaki sorulara karşılık arayan genç hırsızın yolu, Hidden Ones örgütünden Roshan ile kesişecek. Bu kesişim, karakterimizin hayatının bütünüyle değiştirecek ve ehil bir suikastçı haline gelmesine kadar uzanan bir süreci başlatacak.

Ubisoft Forward sonrasında resmi bilgi manasında sessizliğe gömülen Assassin’s Creed Mirage ile ilgili olarak, erteleme söylentileri ve yakın bir Vakit Evvel de olası çıkış tarihine ait savlar ile karşılaşmıştık. Bu argümanlara nazaran de Ekim ayı üzere satışa sunulacak.

Assassin’s Creed Mirage Oynanış Videosu

Yakın bir Vakit evvel, yeni oyun ile ilgili epeyce kısa bir oynanış görüntüsü sızdırıldı. İki saniyelik bir görüntüyle, hem karakterimizin kıyafetine ve koşuş animasyonuna hem de kıssanın geçtiği ortama kısa bir nazar atabiliyoruz.

Assassin’s Creed Mirage Short Gameplay Leak
by u/tusstaster in assassinscreed

Henüz net bir çıkış tarihi olmayan yeni oyun, bu vakte kadar olan en Türlü silahlar ile kesintisiz parkur sistemini de sunacak. Senaryo boyunca Assassin ofislerine uğrayacak, Kıymetli ipuçlarını toplayacak ve amaçlarımızı ortadan kaldırmaya çalışacağız.

Dokuzuncu yüzyıldaki Bağdat kentinde geçecek olan yeni oyunda dört farklı bölge bulunacak iken, genel olarak Belde kalabalık ve canlı olacak ve Yapay zeka karakterler de her hareketimize tepki gösterecekler.

Halihazırda Ubisoft mağazasından ön-sipariş ile satın alabildiğiniz oyunu çıkışından Evvel kütüphanenize eklerseniz, Forty Thieves Yan vazifesi ikramınız olacak. Bunun yanı sıra, satın aldığınız perakendeciye Özel mükafatların olacağı da söyleniyor. Ne Mevcut ki bunlar için bir İzah yapılmış değil.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir