Cyberpunk 2077 Başarısızlıklar Müzesi’nde

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 21, 2023 Yorum Yok

Bir Reddit kullanıcısı tarafından ayrım edilene nazaran, Cyberpunk 2077 Başarısızlıklar Müzesi‘nde yerini almış. Dallar genelinde kayda geçen lisanlara destan başarısızlıkların sergilendiği müzeye, oyun bölümünden Öbür bir oyun daha ismini altın harflerle yazdırmış oldu. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Cyberpunk 2077 DLSS 3 Takviyesi Kazandı


Çıkışı Aka bir heyecanla beklenip de bir müddet Düş kırıklığı olarak anılan Cyberpunk 2077, geçtiğimiz Yıl içerisinde satışa sunulan PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonu ile eş vakitli olarak yayınlanan güncellemesinin akabinde düzlüğe çıkabilmişti. Lakin CD Projekt RED stüdyosunun tarihinde kara bir leke olarak anılmaya devam edecek. nihayet yaşanan gelişme, bu başarısızlığın müzelik olduğu da ortaya çıktı.

Cyberpunk 2077 Başarısızlıklar Müzesi’nde Yerini Meydan Bir Öbür Oyun

Reddit sitesindeki cyberpunkgame başlığının altında paylaşımda bulunan p4ul1023 isimli kullanıcı, Cyberpunk 2077 oyununun New York kentindeki Başarısızlıklar Müzesi’nde kendisine oldukça sağlam bir yer bulduğunu bildirdi. Tıpkı müzede, başarısızlığı lisanlara destan olan E.T. oyunu da bulunuyor.

I saw Cyberpunk mentioned Beygir the Museum of Failure in Brooklyn NY.
by u/p4ul1023 in cyberpunkgame

Polonya menşeli stüdyo tarafından geliştirilmiş olan Aleni dünya oynanış sunan aksiyon-rol yapma oyunu, 2020 yılının Aralık ayında PC, PlayStation 4 ve Xbox Series için satışa sunulmuştu. Kullanıcıların karşılaştığı performans ve teknik problemleri ile eski nesil versiyonları oynanamaz haldeydi. bütün bunlar bir yana dursun, kelamı verilen hiçbir şeyin oyunda olmamasının da yaşanan Düş kırıklarında hissesi elbette Aka olmuştu.

Aradan geçen Vakit zarfında yayınlanan irili ufaklı pek Fazla güncellemenin akabinde, geçtiğimiz sene oynanabilir hale gelmişti. “Peki verilen kelamlar?” diye soracak olursanız, ne yazık ki Olumlu bir yanıt veremiyoruz.

Son olarak, bu yaz mevsiminde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkması beklenen Phantom Liberty isimli bir hikaye genişlemesi var. Şimdilik net bir tarih verilemiyor olsa da, Haziran üzere satışa sunulacağı argüman ediliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir