Dragonflight Sezon 1, Vault of the Incarnates ile Başladı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Dokuzuncu World of Warcraft genişlemesi, geçtiğimiz ayın sonlarına gerçek çıkışını gerçekleştirmişti. Blizzard Entertainment tarafından yapılan yeni İlan ile Dragonflight Dönem 1, Vault of the Incarnates Baskını ile başladı. Ayrıntılar haberimizde.

İlk dönemin başlaması ile Mythic+ zindan rotasyonu ve değişkeni olan Thundering, dört yeni dünya düşmanı oyuncular ile buluşur iken, Shadowlands genişlemesindeki Creation Catalyst’ten esinlenilerek oluşturulan Inspiration Catalyst de dönemin ilerleyen kısımlarında oyuna eklenecek. Yapılan açıklamanın ayrıntıları şöyle;

Dragonflight Dönem 1 Detayları

Fırtına Yiyen Raszageth önderliğindeki Primalist güçlerin Vault of the Incarnates’a girmesiyle birlikte Azeroth’un şampiyonlarını yeni bir tehlikeyle yüzleşmek bekliyor. Vault of the Incarnates, Dragonflight: 1. Sezon’un beraberinde 8 boss’luk bir baskın olarak artık oyunda!

Yeni baskın geldiği üzere Mythic, Heroic ve Olağan zorluk düzeylerinde Aleni olacak. Mythic zorluk düzeyi oyuna geldiğinden beri birinci kere geciktirilmeden oyuna getiriliyor. Yeni baskınla birlikte oyuncular yeni Mythic+ zindan rotasyonuna ve yeni mükafatlar sunan yeni bir PvP dönemine dalabilirler.

1. Sezon’un getireceği Değerli içerikler şu biçimde:

1. Dönem Mythic+ Zindan Rotasyonu:

 1. Ruby Life Pools
 2. The Nokhud Offensive
 3. The Azure Vault
 4. Algeth’ar Academy
 5. Halls of Valor (Legion genişleme paketinden)
 6. Court of Stars (Legion genişleme paketinden)
 7. Shadowmoon Burial Grounds (Warlords of Draenor genişleme paketinden)
 8. Temple of the Jade Serpent (Mists of Pandaria genişleme paketinden)

Yeni Mythic+ Değişkeni: Thundering

 1. Düşmanların %5 daha Çok canı vardır. Çatışma içerisindeyken oyuncular aralıklarla, Raszageth’in Ebedi fırtınasındaki ilkel Sıkıntı ile dolup taşar. Bu Güç beraberinde Aka bir tehlike de getirir. Bu güçten çarçabuk arınmamak sersemletici sonuçlar doğurabilir.

Dört Yeni Dünya Boss’u

 1. Her bir yeni boss, haftalık bir rotasyon ile şu sırayla ortaya çıkacaktır:
 • Basrikron, the Shale Wing
 • Bazual, the Dreaded Flame
 • Liskanoth, the Futurebane
 • Strunraan, the Sky’s Misery

Inspiration Catalyst Yakında Geliyor

 1. Shadowlands’deki Creation Catalyst’ten esinlenen ve 1. Sezon’un ilerleyen vakitlerinde oyuna istikbal olan Inspiration Catalyst, tier set modülü olmayan ekipmanları tıpkı eşya düzeyine sahip olacak ve birebir yuvadan olacak biçimde yeni bir tier set ekipman modülüne dönüştürmek için kullanılabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir