Disney+ Türkiye Tarihi ve Fiyatlandırması Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Büyük merakla beklenen Disney+ Türkiye tarihi ve fiyatlandırması belirli oldu. Önümüzdeki Haziran ayı içerisinde ülkemizde de faaliyete girecek olan servis ile ilgili duyurunun ayrıntıları haberimizde sizi bekliyor.

The Walt Disney Company kısmı olan Media and Entertainment tarafından işletilen Disney+, 2019 yılının Kasım ayında faaliyete geçmişti. Öncelikli olarak The Walt Disney Studios ve Walt Disney Television tarafından üretilen dizileri ve sinemaları Disney, Pixar, Marvel, Lucasfilm, 20th Century Fox Star Wars ve National Geographic ve birtakım bölgelerde de Star olmak üzere çeşitli markalar için özel içerik merkezleri üzerinden kullanıcılar ile buluşturuyor.

Son periyotta yapılan muahedeler ile isminden hayli kelam ettiren Disney+, yakın bir vakitte daha öteki ülkelerde de faaliyete geçecek. Bu ülkelerin ortasında Türkiye de bulunuyor. Disney+ Türkiye tarafından yapılan açıklama ile servisin ülkemizde gireceği tarih ve fiyat bilgisi de duyuruldu.

Disney+ Türkiye Tarihi ve Fiyatlandırması Açıklandı

Kütüphanesinde The Mandalorian, The Right Stuff, WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier, Loki, The Mysterious Benedict Society, Doogie Kamealoha M.D., Hawkeye, The Book of Boba Fett, Moon Knight, Obi-Wan Kenobi, Ms. Marvel, Just Beyond üzere değerli üretimlerin bulunduğu Disney+, 14 Haziran 2022 tarihinde ülkemizde de faaliyete geçecek. Değerli üretimlerin yanı sıra, ülkemize özel içeriklerin de üretim basamağında olduğu duyurulmuştu. Buna ek olarak, Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında yayınlanması planlanan bir proje de tekrar Disney+ servisi üzerinden aboneler ile buluşturulacak.

Fiyatlandırma konusuna da değinilen duyuruda, servis için aylık fiyat 34.99 TL ve yıllık fiyat de 349.90 TL olarak belirlendi. Öbür bir deyişle, yıllık abonelik alır iken, normalinde 419.88 TL ödemeniz gerekiyor iken güya on aylık abonelik almış üzere olacaksınız.


Peki siz Disney+ hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce çevrim içi yayın servislerinin giderek arttığı şu devirlerde Disney+ ne üzere farklılıklar yaratabilir? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir