A Plague Tale: Innocence da Dizi Oluyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

A Plague Tale: Innocence, dizisi çekilen oyunların ortasına dahil olacak. Şimdilik tüm ayrıntılar aşikâr olmasa da, hazırlık evresinde olması büyük bir sürpriz oldu. Birinci açıklanan ayrıntılar ise haberimizde.

Son devirde oyun dünyası ile ilgili olarak, dizi ve sinema uyarlamaları haberleri sıklaşmaya başladı diyebiliriz. Uncharted, The Last of Us, BioShock, Resident Evil derken, artık de listeye A Plague Tale: Innocence eklenecek.

Oyunun kıssası Amicia De Rune ve Hugo de Rune kardeşlerin etrafında dönüyordu. 1349 yılında, ölümcül bir veba hastalığı Fransa krallığında tahrip edici bir tesir yaratmıştır ve karakterlerimiz de bir formda hayatta kalmak uğraşına girmişlerdi. Bunun tek yolu ise hastalıktan tahrip olmuş köylerden geçen yolları boyunca öteki çocuklarla birlik olmak, ateş ve ışık üzere elementleri kullanarak sıçan sürülerini kendilerinden uzak tutmaktan geçiyordu.

Geçtiğimiz yıl içerisinde duyurulmuş olan A Plague Tale: Requiem, şayet bir aksilik olmaz ise, bu yıl içerisinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulacak. Devam oyununun kesin çıkış tarihini öğrenmeyi beklerken, birinci oyun için bir dizinin hazırlık etabında olduğu duyuruldu.

A Plague Tale: Innocence Dizisi Geliyor!

Verilen bilgilere nazaran dizinin öyküsü, on dördüncü yüzyıldaki Fransa topraklarında geçecek. Aslında oyunla uyumlu olması için şaşırtan bir durum değil. Soysuzlar Çetesi ve Sherlock Holmes: Gölge Oyunları sinemalarında asistan direktörlük yapmış ve Hostile sinemasının de direktör koltuğunda oturmuş olan Mathieu Turi tarafından yönetilecek. Turi, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile A Plague Tale: Innocence dizisi için bir oldukça heyecanlı olduğunu lisana getirmiş.

Şu an için başta Amicia ve Hugo De Rune karakterleri olmak üzere oyuncu takımı ve çekimlere başlama tarihi üzere ayrıntılar şimdi belirsizliğini koruyor. Bizler de yaşanacak olan gelişmeleri yakından takipte olacağız.

A Plague Tale: Innocence Sistem Gereksinimleri

En Düşük Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit), Windows 8 (64-bit) yahut Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i3-2120 (3.3 GHz) yahut AMD FX-4100 X4 (3.6 GHz)
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: 2 GB, GeForce GTX 660 yahut Radeon HD 7870
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit), Windows 8 (64-bit) yahut Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-4690 (3.5 GHz) yahut AMD FX-8300 (3.3 GHz)
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: 4 GB, GeForce GTX 970 yahut Radeon RX 480
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir