Disney+ Türkiye Tanışma Paketi Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Avantajlı diyebileceğimiz Disney+ Türkiye Tanışma Paketi duyuruldu. Kaçırmayı istemeyeceğiniz paketin fiyatı ve nasıl abonelik alacağınızın ayrıntıları haberimizde.

Ülkemizde Netflix rakibi olacak Disney+ Türkiye, 14 Haziran 2022 tarihinde faaliyete geçecek. İki farklı abonelik seçeneği sunulmuş olup, aylık fiyat 34.99 TL ve yıllık fiyat de 349.90 TL olarak belirlenmişti. Yıllık fiyata baktığımız vakit, esasen on aylık abonelik almış üzere oluyoruz ve bu da çok avantajlı görünüyor aslında. Fakat şirket tarafından yapılan açıklama ile çok daha avantajlı bir paket var önümüzde: Tanışma Paketi.

Avantajlı Disney+ Türkiye Tanışma Paketi Detayları

Servisin resmi internet sayfası üzerinde belirtilene nazaran, Artık Kaydol seçeneğine tıklamanız ve ön-kayıt yaptırmanız durumunda bu kampanyadan faydalanabiliyorsunuz.

Yapmanız gerekenler ise aslında hayli kolay görünüyor. Öncelikle Artık Kaydol düğmesine basıyorsunuz. Servisin ülkemizde de faaliyete geçeceği 14 Haziran 2022 tarihinde, kaydolurken kullandığınız e-posta adresinize bir bildiri geliyor. En geç 26 Haziran 2022 tarihine kadar bildirinin içindeki temasa tıklamanız ve ödeme bilgilerinizi girdikten sonra, 279.90 TL karşılığında Tanışma Paketi ile Disney+ Türkiye aboneliğiniz başlamış olacak. Öbür bir deyişle, on iki ay için sekiz aylığa denk gelen bir fiyat ödemiş oluyorsunuz.

Alacağınız paket fark etmeksizin, yani en aşağı 34.99 TL ödeyerek 4K’ya kadar çözünürlük takviyesine ek olarak, dört ekrana kadar izleme ve yedi farklı profil oluşturma imkanınız oluyor. Haliyle, Disney+ Türkiye servisinin ülkemizde oldukça ilgi göreceğine kuşku yok. Bunu elbette yakın bir vakitte daha yeterli göreceğiz.

Peki siz bu avantajlı paket hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Disney+, ülkemizde Netflix servisine düzgün bir rakip olabilecek mi? Fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir