Deathloop Devam Oyunu Yolda Olabilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

Görünüşe nazaran Arkane Studios, Deathloop devam oyunu üzerinde çalışıyor. Her ne kadar ortada resmi bir İzah olmasa da, Cole rolündeki Jason Kelley bir şeyleri ağzından kaçırdı. Ayrıntılar haberimizde.

Geliştirdiği oyunlar ve bu oyunlardaki özgürlük ile dikkat çekmeyi başaran Arkane Studios, 2021 yılında Deathloop ile karşımıza çıkmıştı. Sony Interactive Entertainment ile yapılan muahede kapsamında PC ve konsol tarafında bir yıllığına PlayStation 5 için Özel olarak satışa sunulmuş olan oyun, Eylül ayı içerisinde Xbox Series kullanıcılarıyla da buluşmuştu.

Geliştirici şu anda Redfall ile ilgileniyor olsa da, Deathloop ile işinin bitmemiş üzere görünüyor. Hatırlayacağınız üzere Mayıs ayı içerisinde Twitter üzerinden bir fotoğraf paylaşımında bulunmuş olan Jason Kelley (Cole), karakterini bir Kez daha seslendirdiğini bizlere göstermişti.

Deathloop Devam Oyunu Mu Geliyor?

Yakın bir Vakit Evvel Juliana karakterini canlandıran Ozioma Akagha ile canlı yayına katılmış olan Kelly, bir devam oyununun geliştirilme evresinde olduğunu ağzından kaçırıverdi. Deathloop için ses imtihanı basamağı üzerine konuşulur iken, Bethesda tarafından etabın bir modülü olarak oyun için kullanılmış olan kod isimleri hakkında sorulan soruya “Hayır, söyleyemem. Zira, kod isimleri altında bizimle Tekrar çalışıyorlar.” cevabını veren Kelly, “Az Evvel söylememem gereken bir şey mi söyledim?” diye ekledi. Bu cümlenin ardından her ikisinin de tepkisine bakılırsa, Jason Kelly nitekim de söylememesi gereken bir şey söyledi. O anı aşağıdaki görüntünün 11:03 noktasından itibaren izleyerek görebilirsiniz.

Bu yanıtı, Mayıs ayındaki paylaşım ile birleştirdiğimiz vakit, bir devam oyununun geliştirilme evresinde olduğunun birinci işareti olarak alabiliriz. Ne Mevcut ki stüdyonun geliştirilme kademesinde olan öteki projesini de göz önünde bulunduracak olursak, proje hakkındaki birinci ayrıntılar için bir müddet beklememiz gerekebilir.

Deathloop Konusu

Hikayeye nazaran Colt ve Julianna ismindeki rakip iki suikastçı Blackreef adasında gizemli bir Vakit döngüsüne kapılmış durumdadırlar. Bu bağlamda da birebir günü ebediyen tekrar tekrar yaşamaktadırlar. Colt olarak Biricik kaçış yolu ise gün sıfırlanmadan Evvel sekiz kilit maksadı suikast ile öldürmek. Bu süreçte, her bir gün size bir şey öğretecek iken yeni yollar deneyecek, istihbarat toplayacak ve yeni silahlar ve yetenekler bulacak ve döngüyü kırmak için elinizden geleni yapmaya çalışacaksınız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir