Deadpool Midnight Suns Oyununa Geldi

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 27, 2023 Yorum Yok

Ekim ayı içerisinde yapılan açıklamalar ile detaylandırılar Midnight Suns Dönem bileti kapsamında dört oynanabilir karakterin oyuna iç olacağını öğrenmiştik. Bu karakterlerden birincisi olan Deadpool Midnight Suns oyununa The Good, The Bad and the Undead içeriği ile iç oldu. Favori kadronuzu kurmanıza İmkan tanıyan oyunda, mümkün bir oyuncu değişikliği yapmanız gerekebilir.

Midnight Suns Deadpool İçeriği Neler Getiriyor?

Vampirler ve yeni bir baş Kötü karakterin etrafında dönen yeni hikaye içeriğinin bulunduğu The Good, The Bad and the Undead, Abbey için Yemek kamyonu ile yeni bir güncelleme, üç ek kahraman görünümü, yedi Abbey kıyafeti ve Deadpool için de üç mayo içeriyor.

Bahsi geçen hikaye vazifesinde, Red Skull Özel koleksiyonundan Değerli bir yapıtı kurtarmada başarısız olan ve bu nedenle de Hydra güçleri ve vampirler ile papaz olmuş Deadpool’un Hunter tarafından kurtarıldığı bir ilerleyişe Şahit olacağız. Bu hikaye her ne kadar anne senaryodan Müstakil olusa da, her misyon için yeni karakteri grubunuza iç edebilmeniz Muhtemel olacak.

Deadpool Katana ve el bombası kullanabiliyor iken, sıhhatini muhakkak bir düzeye kadar yükselten edilgen yeteneği var. Ayrıyeten En Fuego ile bertaraf ettiğiniz her düşmana karşılık olarak daha da güçleniyorsunuz.

Marvel’s Midnight Suns Konusu

Hikayesi çizgi-roman serisi ile Enlem olarak ilerleyecek olan oyunda, anne Kötü karakterimiz “Lilith” Hydra tarafından diriltilecek. Kehaneti yerine getirmek için, şeytani ordusunu ve bütün gücünü kullanarak karanlık tarafın hükümdarını Geri getirmeye çalışacak.

Bu Aka tehdide Karşılık olarak, Lilith’in çocuğu ve onu daha Evvel yendiği bilinen Biricik efsanevi kahraman The Hunter’ı canlandırmaya karar veren Yenilmezler de Üzücü karakterimiz Lilith’e karşı kendi grupları ile uğraş edecekler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir