Prime Gaming Şubat 2023 Oyunları Belli Oldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 27, 2023 Yorum Yok

Prime Gaming Youtube kanalı üzerinden yayınlanan yeni görüntü ile Prime Gaming Şubat 2023 oyunları aşikâr oldu. Yeni ay içerisinde abonelere toplamda dokuz oyun sunulacak.

Bildiğiniz üzere Epic Games mağazasına misal olarak, Prime Gaming servisi üzerinden de sistemli olarak her ay birçok oyun indirmeye sunuluyor. Geçmişte birçok kaliteli oyunu epey makul, hatta tabir yerindeyse sudan ucuz diyebileceğimiz bir fiyat karşılığında aboneleri ile buluşturmuştu.

Şubat ayı için seçilmiş olanların ortasında, The Elder Scrolls III: Morrowind GotY Edition üzere nihayet derece kaliteli bir oyun bulunuyor. Steam mağazasında 129 TL’ye satılan oyunu, aboneliğiniz kapsamında 7.90 TL’ye edinebiliyorsunuz. Yekün bedeli 646 TL olan oyunların listesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Prime Gaming Şubat 2023 Oyunları Listelendi

  • The Elder Scrolls III: Morrowind GotY Edition
  • Onsen Master
  • Aerial_Knight’s Never Yield
  • Divine Knockout
  • One Hand Clapping
  • BATS: Bloodsucker Anti-Terror Squad
  • Space Crew: Legendary Edition
  • Tunche
  • Space Warlord Organ Trading Simulator

Listenin dikkat çekeni, elbette The Elder Scrolls III: Morrowind oyununun Game of the Year Edition versiyonu oluyor. Bizleri Vvardenfell adasına götüren öykü, Morrowind kentini Imperial saltanatından kurtarmak için Sıkıntı kazanma arayışında olan yarı Allah Dagoth Tümör etrafında dönüyor. Oyunun bu versiyonu, Bloodmoon ve Tribunal genişlemelerini içeriyor iken Özgün Mod Construction Set pakete iç edilmiş değil.

Ana oyuna ek olarak seksen saat ek oynanış sunan The Elder Scrolls III: Morrowind GotY Edition dışında, Divine Knockout da bir Öbür dikkat çeken oyun oluyor. Red Beard Games tarafından geliştirilen oyunun yayıncılığını Hi-Rez Studios üstlendi. Çizgi sinema üslubundaki grafikleriyle dikkat çeken oyunda çevrim içi PvP takviyesi mevcut.

Amazon tarafından şubat ayına Özel olarak verilecek fiyatsız imaller hakkında ne düşünüyorsunuz? parasız olarak sunulacak görüntü oyunları hakkında niyetlerinizi aşağıda yer Meydan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir