Monster Notebook Abra Modellerinde İndirim Fırsatı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 27, 2023 Yorum Yok

Eğer yeni bir dizüstü bilgisayar almak istiyorsanız, seçili Monster Notebook Abra modelleri için 1000 TL indirim kuponu sunuluyor. Önümüzdeki hafta sona erecek olan kampanya ile ilgili ayrıntılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Monster Notebook Abra Modelleri İçin Kaçırılmayacak Fırsat!

Monster Notebook’ta Aralık tatile Özel kampanyaların yanında seçili Abra modellerine Özel 1000 TL indirim kuponu fırsatı başladı. Hem oyunculara hem de uzmanlık gerektiren Amel alanlarında çalışan profesyonellere yönelik olarak tasarlanan yüksek performanslı Abra A7 V14.2 ve Abra A7 V14.2.1 modellerinde geçerli 1000 TL indirim kuponu kampanyası, 31 Ocak 2023 tarihine kadar devam ediyor. GeForce RTX 3050 Ti modelli bu bilgisayarlara 1000 TL indirimle sahip olmak isteyen kullanıcılar, sepette ABRA1000 kodunu girerek kampanyadan faydalanabiliyor.

Oyunda performans, öteki uygulamalarda verimlilik çekirdekleri devrede

IPSOS 2022 oyuncu bilgisayarları araştırmasına nazaran en Fazla tercih edilen oyuncu bilgisayarı markası Monster Notebook, Abra A7 V14.2 ve Abra A7 V14.2.1 modellerini 12. nesil yüksek performanslı H serisi işlemcilerle yeniledi. Bu modellerde bulunan işlemcilerin Yapay zeka takviyeli yapısı, düşük güç tüketimi ve yüksek performans sunuyor.

4 adet performans ve 8 adet verimlilik çekirdeği sayesinde Abra A7 V14.2 serisi, oyun oynanırken performans çekirdeklerini, arka planda Aleni olan uygulamalar için de verimlilik çekirdeklerini kullanıyor. Bu sayede bu modeller hem oyun tutkunlarına hem de Amel dünyası profesyonellerine fevkalâde bir tecrübe vadediyor.

Işın izleme teknolojisi ile sinema kalitesinde oyun deneyimi

Işığın fizikî davranışını simüle ederek görsel ayrıntılarda gerçekçilik oluşturan ışın izleme teknolojisi, GeForce RTX 3050 Ti ekran kartı sayesinde Monster Notebook Abra A7 V14.2 modellerinde üstün bir görsel tecrübe sunuyor. NVIDIA tarafından 2. nesil RTX mimarisi ile üretilen bu teknoloji, Yapay zeka dayanağıyla eşsiz bir performans sağlıyor.

Yüksek süratli SSD ve RAM desteği

Abra A7 V14.2 modellerinde bulunan yüksek süratli PCIe 4.0 uyumlu Gen4 SSD takviyesi ve DDR4-3200 Mhz yüksek hafıza frekansı hem oyunculara hem de Amel dünyasındaki profesyonellere akıcı bir tecrübe sunuyor. 64 GB’a kadar yükseltilebilen RAM ve 4 TB’a kadar artırılabilen SSD seçenekleriyle Abra A7 V14.2 modelleri, yüksek performans gerektiren oyunlarda ve uygulamalarda bütün kullanıcıların muhtaçlıklarını karşılıyor.

Yeni jenerasyon soğutma teknolojileri Monster Notebook’ta

3. nesil Xcooling soğutma teknolojisiyle Abra A7 V14.2 modelleri, efektif bir soğutma performansı sunuyor. Yüksek performans gerektiren süreçlerle Birlikte ısınan çipler, 3. jenerasyon Xcooling teknolojisiyle soğutuluyor ve bu sayede termal darboğaza girme sıkıntısının önüne geçiliyor.

Son gün 31 Ocak

Ödeme esnasında ABRA1000 kodu kullanılarak yararlanılabilen, Abra A7 V14.2 ve Abra A7 V14.2.1 modellerinde geçerli 1000 TL indirim kampanyası hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir