Dead Island 2’nin Açılış Bölümü Gösterildi

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 11, 2023 Yorum Yok

Eğer geriye kalan on gün içerisinde kıyamet kopmazsa, duyurulmasının üzerinden geçen dokuz yılın akabinde Dead Island 2 ile 21 Nisan 2023 tarihinde buluşacağız. Her geçen gün heyecanımız artar iken, IGN First programı kapsamında Dead Island 2’nin açılış kısmı gösterildi. Bakalım birinci on bir dakikada bizi neler bekliyor?

E3 20214 fuarında duyurulmuş olan ikinci Dead Island, Los Angeles kentinde geçecek. Zombilerin istila ettiği kent, karantina altına alınıyor ve biz de enfeksiyon kaptıktan sonra bağışıklık kazanan bir karakterin rolüne bürünüyor. Gayemiz ise salgının ardındaki gerçeği öğrenmek. Bu süreçte elbette bizim üzere bağışıklık kazanmış olan Öbür karakterler ile karşılaşacak ve yardımlaşacağız.

Pek Fazla Kez ertelenen, hakkında sızıntı bilgiler ve oynanış görüntüleri ile karşılaştığımız Dead Island 2, PC (Epic Games Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series platformlarında satışa sunulacak. Muhtemelen bir Yıl sonrasında da Steam mağazasına gelecektir.

Dead Island 2’nin Açılış Bölümü 

Geri sayım devam eder iken, IGN First kapsamında bizi nasıl bir açılışın beklediğini de öğrenmiş olduk.

Daha evvelden de bahsedildiği üzere, yaşanan bir tayyare kazasından kurtulanlardan olan karakterimizin yıkıntı halindeki uçtaktan çıkışını görmemizle başlıyor görüntü. Birinci birkaç dakika etrafı görebilme fırsatımızın olmasının akabinde, bizim üzere kazadan kurtulan öbür karakterler ile de karşılaşıyoruz. Ortada geçen konuşmaların ve yaşananların gerisinde, en nihayetinde birinci zombi saldırısına da uğramamız ile temel aksiyon başlıyor.

Fena olmayan bir açılışın olduğunu söyleyebiliriz. Sondaki sekansa da Dead Island 2 için gereğince heyecanlanmamızı sağlayacak cinsten diyebiliriz. Pekala siz yeni oyun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir