Redfall Karakter Tanıtımları: Jacob Boyer

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 11, 2023 Yorum Yok

Redfall için tanıtımlar devam eder iken, Bethesda Softworks ve Arkane Studios artık de karakterlerimizi karşımıza çıkartıyor. Yayınlanan yeni fragmandaki Jacob Boyer ile Redfall Ira tanıtımları devam ediyor. Ayrıntılar haberimizde.

Dishonored ve Wolfenstein serileri, Arx Fatalis, Deathloop ve Prey oyunları ile tanıdığımız Arkane Studios, önümüzdeki ayı Redfall ile Geri dönüş yapacak. PC ve Xbox Series için geliştirilmekte olan oyun için devam eden tanıtımlarda Dizi karakterlerimize gelmiş ve bir evvelki fragman ile Layla Ellison ile açılışı yapmıştık. Artık de Dizi Jacob Boyer ağabeyimize geldi.

Redfall Ira Tanıtımları Jacob Boyer ile Devam Ediyor

Videoda aktarılana nazaran karakterimiz, paralı askerlerden oluşan altı Benlik bir grup ile Redfall kentine geliyor ve ne yazık ki pusuya düşüyor. Lakin çatışma sonrasında, gözünü kaybeden Jacob’a Miss Whisper tarafından bir yenisi veriliyor. Oyunda bize psişik bir kuzgun da eşlik edecek iken, karakterimizin gizlenme yeteneğini ve Heartstopper tüfeğini de görebiliyoruz.

En Düşük Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-8400 @ 2.80GHz yahut AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartlı: AMD RX 580 yahut NV GTX 1070  (6 GB VRAM)
  • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
  • Depolama: 100 GB boş alan

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir