Yeni Resident Evil: Death Island Fragmanı Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 11, 2023 Yorum Yok

Yeni Resident Evil: Death Island fragmanı yayınlandı. Şampiyonlar Ligi takımı diyebileceğimiz bir grup ile soluksuz bir maceranın beklediği sinema, 7 Temmuz 2023 tarihinde gösterime girecek.

Resident Evil animasyon sinemalarının bir yenisi bu yaz mevsiminde yayınlanacak: Resident Evil: Death Island. Aşağıdan izleyebileceğiniz yeni fragman, beklediğimiz çeşitten bir aksiyon barındırıyor da temel Hadise takımın muazzamlığı diyebiliriz. Chris Redfield, Claire Redfield, Jill Valentine Leon Scott Kennedy ve Rebecca Chambers. Bakalım bu takıma sonradan Ada Wong ve Sherry Birkin üzere isimler de iç olacak mı?

Bildiğiniz üzere oyun serisinde, Leon Scott Kennedy Chris Redfield ile Resident Evil 6 oyununda karşılaşmış olsa da, Jill Valentine ile Rebecca Chambers birinci müsabakaları olacak. Claire Redfield için de tıpkı durum Laf konusu.

Yeni Resident Evil: Death Island Fragmanı

San Francisco kentindeki zombi kıyametinin araştırılacağı sinemada, Resident Evil: Vendetta’da gördüğümüz Maria Gomez bir Sefer daha karşımıza çıkacak. Fragmanda ayrıyeten olası baş Kötü karakterimizi de görmüş oluyoruz. Keyifli seyirler dileriz.

Resident Evil 6 ile Resident Evil 7: Biohazard ortasındaki bir vakitte geçen Resident Evil: Death Island’ın Direktör koltuğunda Eiichiro Hasumi (Assassination Classroom) oturacak iken, senaryo ise Makoto Fukami (Psycho-Pass) tarafından kaleme alınıyor. Japonya hariç, dünya genelindeki yayıncılık ise Sony Pictures Home Entertainment tarafından yapılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir