Dead by Daylight da Film Oluyor!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 03, 2023 Yorum Yok

Son periyotta sıra ve sinema uyarlamaları duyuruları daha da sıklaşır oldu. Amazon tarafından Tomb Raider dizisi için düğmeye basılmış iken Hogwarts Legacy dizisi için de birtakım argümanlar duymuştu. Variety sitesine yansıyan habere nazaran, artık de asimetrik Fazla oyunculu Dead by Daylight sinema uyarlaması üzerinde çalışılıyor.

Dead by Daylight da ak Perdeye Geliyor

Raporda yer Meydan bilgiye nazaran Testere, Dehşet Seansı 2 ve Aquaman üzere sinemaların direktörü James Wan şirketi Atomic Monster ve Paranormal Aktivite, M3GAN, Arınma Gecesi, Split ve Kapan üzere sinemalara imza atmış ve geçtiğimiz günlerde oyun dünyasına giriş yaptığını duyurmuş olan Blumhouse Productions ve geliştirici Behaviour Interactive, asimetrik Fazla oyunculu hayatta kalma oyununun ak perde uyarlaması için el sıkışmışlar.

Dead by Daylight cihanını genişleteceği söylenen ak perde uyarlaması için şimdilik rastgele bir ayrıntı Laf konusu değil. Fakat oyunda bir seri katile karşı dört hayatta kalanın kaçış çabasının Laf bahis olduğunu göz önünde bulunduracak olursak, sinema uyarlaması da emsal bir hikaye ile karşımıza gelecektir diye düşünüyoruz.

James Wan (Atomic Monster) ve Jason Blum (Blumhouse) tarafından direktör ve senaryo müellifi için arayışa girmiş durumdalar. Üretimci takımında ise şu anda Blum, Wan ve Behaviour reis Yardımcısı Stephen Mulrooney bulunuyor.

Dead by Daylight Hakkında

Behaviour Interactive tarafından hem geliştirilmiş hem de yayınlanmış olan asimetrik Fazla oyunculu bir hayatta kalma oyununda, bir tarafta dört Benlik hayatta kalan kümesi ve karşılarında da bir seri katil var. Hayatta kalanların maksadı seri katile yakalanmadan kaçmakken seri katilin emeli ise klasik olarak hayatta kalanları yakalayıp hakkın rahmetine kavuşturmak olacak. Oyun her ne kadar yapısı prestijiyle kooperatif dayanağı sunuyor olsa da başınıza nazaran devinim edebilmek üzere bir seçeneğiniz var.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir