Atlas Fallen Çıkış Tarihi Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 03, 2023 Yorum Yok

Focus Entertainment ve Deck13 Interactive tarafından yapılan İlan ile Atlas Fallen çıkış tarihi netlik kazandı. Şayet bir erteleme haberiyle karşılaşmazsak, Mayıs ayının ortalarına yanlışsız Aka bir macera bizi bekliyor olacak. Ayrıyeten oyunun Steam, PlayStation ve Xbox mağaza fiyatları da ortaya çıktı ve kestirim edebileceğiniz üzere, şad edici bir tablo yok. Ayrıntılar haberimizde.

2001 yılında TriggerLab ismiyle kurulmuş ve 2002 yılında da Deck13 Interactive olarak İsim değiştirmiş olan Frankfurt menşeli geliştiricisi, Lords of the Fallen ve The Surge oyunları ile isminden hayli Laf ettirmişti. Halihazırda da GamesCom 2022 fuarında duyurulmuş olan Atlas Fallen üzerinde çalışıyor.

İnsanlığı yozlaşmış rablerin baskısından kurtarmaya çalışacağımız bir maceranın bizlere sunulacağı oyunda, pek Fazla tehlikeye ek olarak, geçmişe dair gizler ve modüller bizleri bekleyecek. Ayrıyeten gücünü kumdan Meydan ve Hal değiştiren silahlarımız ile efsanevi düşmanları avlayacak ve bu düşmanlardan toplayacağımız özler ile oyun tarzımızı şekillendirebilmemiz Mümkün olacak.

Atlas Fallen Çıkış Tarihi Aşikâr Oldu

Tercihen Biricik başımıza yahut kooperatif olarak arkadaşlarımız ile oynayabileceğimiz ve aksiyon-rol yapma oyunu tipindeki Atlas Fallen, Focus Entertainment ve Deck13 Interactive tarafından yapılan İlan ile 16 Mayıs 2023 tarihinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulacak. Birebir duyuruda, yakın bir vakitte birinci oynanış fragmanının yayınlanacağı da söylenmiş.

Steam mağazasında 649 TL fiyat etiketi ile ön-sipariş ile açılan oyunun PlayStation mağazası fiyatı 1099 TL iken, Xbox mağazasındaki fiyatı ise 1150 TL olarak görünüyor.

Çıkışından Evvel satın almanız durumunda, Türlü kozmetiklere, mühür ve kalkan üzere eşyalara erişim sağlayabileceğiniz The Ruin Rising Pack içeriği ikramınız olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir