Haftaya Düzenlenecek Capcom Spotlight Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 03, 2023 Yorum Yok

Önümüzdeki hafta izlemek için iple çekeceğimiz iki sunum bizi bekliyor. Bunlardan birincisi, geçtiğimiz günlerde sizinle paylaştığımız Paradox Announcement Show 2023’tü. Dün ise emsal bir İlan da Resident Evil yayıncısından geldi. Capcom Spotlight sunumu 10 Mart 2023 Cuma günü TSİ 01:30 sıralarında başlayacak.

Uzun vakittir beklediğimiz Resident Evil 4 Remake ile buluşmaya az bir Vakit kaldı. Yakın bir Vakit Evvel düzenlenen State of Play yayınında da üçüncü fragmanı ile karşımıza çıkan yine imal ile 24 Mart 2023 Cuma günü PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox Series platformlarında buluşacağız.

Capcom’dan Capcom Spotlight Geliyor!

Oyunun çıkışı öncesindeki tanıtımlara tam gaz devam eden Capcom, içeriğinde Resident Evil 4 Remake hakkında yeni bilgiler vermeye devam edeceği Capcom Spotlight sunumunu duyurdu.

Yirmi altı dakika sürecek ve Youtube, Twitch, Facebook ve TikTok kanalları üzerinden izlenebilecek olan sunum sırasında, Exoprimal, Monster Hunter Rise, Mega Man Battle Network Legacy Collection ve Ghost Trick: Phantom Detective de karşımıza çıkacak.

Japon oyun devi, ayrıyeten TSİ 01:10 sıralarında başlayacak bir Capcom Spotlight öncesi yirmi dakikalık bir gösterinin da olacağını söyledi. Ne Mevcut ki bu gösteri sırasında ne göreceğimiz bilinmiyor.

Hatırlayacağınız üzere State of Play sırasında, Resident Evil 4 Remake için bir Özel demonun da yayınlanacağı söylenmişti. Muhtemelen demonun yayınlanma tarihi ve / yahut içeriği hakkında merak edilen bilgiler bu vesile ile ortaya çıkabilir. Buna ek olarak, oynanışa ait yeni ayrıntıların paylaşılması ve Öbür bir fragmanın daha karşımıza çıkması mümkün.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir