Crash Bandicoot Mobil Oyunu Kapatılıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Geliştirici stüdyosu tarafından yapılan İlan ile Crash Bandicoot taşınabilir oyunu, seneye kapatılacak. Bugün prestijiyle mağazanın kapatıldığı da duyurulmuş iken, mor kristallerinizi kullanmak için iki aydan az bir müddetiniz var. Ayrıntılar haberimizde.

Crash Bandicoot: On the Run, 2020 yılının Nisan ayında yayınlanmıştı. Candy Crush geliştiricisi King tarafından geliştirilen ve bizi Wumpa Island dolaylarına götüren oyunda, çoklu kainatı yok etmeye çalışan Dr. Cortex ile çabaya giriyorduk. Oynanışta kilit binaları açıyor ve silah mühimmatı oluştururken, ekinleri de toplayarak kuvvetli serumlar üretiyorduk.

Crash Bandicoot Taşınabilir Oyunu, Yolun Sonuna Geliyor

Yaşanan yeni gelişme ile oyunun sunucularının 16 Şubat 2023 tarihinde kapatılacağı duyuruldu. Bahsi geçen duyuru, toplumsal medya hesapları üzerinden yapıldı.

“Crash hayranları, binbir zahmetle sizi Crash Bandicoot: On the Run hizmetini 16 Şubat 2023’te kapatacağımız konusunda bilgilendiriyoruz.

Bu tarihte sunucular kapatılacak ve oyun artık oynanamayacak.

19 Aralık 2022’den itibaren bütün uygulama içi satın alımlar kapatılacak. Yapılan satın alımlar için, bağlı mor kristalleri oyun içinde kullanmak için 16 Şubat 2023’e kadar vaktiniz var.”

Aslında bu duyurunun yapılacağı da bir nevi bekleniyor üzereydi. Zira, bu ayın başlarında oyunun Google Play Store ve App Store mağazalarından sessizce kaldırıldığına dair raporlar ortaya çıkmıştı. Her ne kadar Crash Bandicoot: On the Run tüketici dayanak grubu süreksiz bir Problem olduğunu belirtmişlerdi.

Bu İlan elbette toplumsal medyada reaksiyonlara neden oldu. örneğin bir kullanıcı oyunu bitirdiğini ve uzun vakittir yeni kısımların gelmesini beklediğini söyler iken, Öbür bir kullanıcı ise bu taşınabilir Nakit tuzağına Talih veren her bir Crash hayranı için tokat oldu biçiminde bir yorumda bulunmuş.

Bir mühlet Evvel yeni özelliklerin ve adaların üzerindeki çalışmalara nihayet dokunuşların gerçekleştirildiği ve yakın bir Vakit içerisinde oyuncuların beğenisine sunulacağı söylenmişti. Ne Mevcut ki artık hepsi de sona ermiş oldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir