Project: The Perceiver Oynanış Videosu Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

PlayStation konsolları için Özel olarak geliştirilen Project: The Perceiver oynanış görüntüsü ile Geri döndü. Geçtiğimiz ay içerisinde duyurulan oyun için gerçekleştirilen canlı yayın sırasında gösterilen oynanış görüntüsü, ayrıntıları içerisinde barındırıyor.

Çin menşeli geliştirici Papergames ve dahili 17ZHE Studio tarafında geliştirilen Project: The Perceiver, halihazırda PlayStation 4 ve PlayStation 5 için geliştiriliyor. Şimdi öteki platformlara da çıkıp çıkmayacağı belirtilmediği için PC ve Xbox tarafı için bir şey diyemiyoruz. Lakin PC versiyonunun da geliştirildiğine dair söylentilerin olduğu bilgisine yer vermeden geçmeyelim.

İnançların karşı karşıya geldiği fantastik bir dünyada geçecek olan oyunda, kaosun Yargıç olduğu topraklarda gezecek ve ülkülerinin maskeler ile pekiştirildiği maskeler takan birçok farklı Ira ile karşılaşacağız. Bu süreçte ayrıyeten garip varlıklar da yolumuza çıkacaklar.

Project: The Perceiver Oynanış Videosu

Geliştiriciler tarafından gerçekleştirilen şimdiki canlı yayında, oyuna dair daha Çok şey görebiliyoruz. Süratli tempolu çatışma sistemi ile Sekiro: Shadows Die Twice oyununu Project: The Percevier, çevresel elementler ve maniler ile birtakım platform biçimi Özel misyonlar de içerecek.

Sunum sırasında göze en Fazla çarpan ise elbette görsellik. Oyunun PlayStation 5 üzerinde oynandığı her halinde muhakkak oluyor diyebiliriz. Pürüzsüz animasyonlar ve muazzam kaplamalar ile ortam nihayet derece etkileyici düzeyde gerçekçi görünüyor. Birtakım noktalarda, karakterimizin yakınlaştırılması ile hem ayrıntılı tasarımı hem de saç fiziklerini görme fırsatımız oluyor.

Oynanış kısmında ise, Soulsborne üslubu zorluk düzeyi olacakmış üzere görünüyor. Bu bağlamda, etrafımız düşmanlar tarafından çevrildiği anda zamanlamayı tam tutturmamızın ve stratejik açıdan düşünmemizin gerekeceği anlar bizi bekleyecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir