Günün Ücretsiz Epic Games Oyunu İndirmeye Açıldı (19 Aralık)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Yılbaşında on beş fiyatsız oyun kapsamında, günün ücretsiz Epic Games oyunu listesinin dördüncüsü de muhakkak oldu. Bağımsızlar ile yolumuza tam gaz devam ediyoruz. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Günün Fiyatsız Epic Games Oyunu

Mane6 tarafından geliştirilmiş olan dövüş oyunu Them’s Fightin’ Herds, Modus Games yayıncılığında 2020 yılının Nisan ayında satışa sunulmuştu. Bugün prestijiyle Epic Games mağazasına da adımını attı ve birinci günden fiyatsız olarak kullanıcıların beğenisine sunuldu. Yarın saat 19:00 sıralarında 33 TL olacak oyunu Biricik kuruş ödemeden buradan kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz.

Them’s Fightin’ Herds Hakkında

Them’s Fightin’ Herds, beğenilen çizgi sinema imalcisi Lauren Faust’un tasarladığı sempatik hayvanları içeren 2D bir dövüş oyunudur. Hoş ve yumuşak görünüşlerinin altında Önemli bir dövüşçü yatar!

Geri alma net kodu ile Lokal karşılıklı yahut çevrimiçi olarak savaşabilirsin. Çağdaşlaştırılmış Cenk mekanikleri, erişilebilirlik ile derinliği harmanlayarak hem yeni hem de eski oyuncular için yanılgısız bir Cenk sistemi oluşturur!

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Bir arada epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir